Як повідомляє People, аварія сталась у Лос-Анджелесі. Актор Ештон Кутчер на Tesla протаранив скутер. Внаслідок зіткнення 19-річний Лео Маренгі опинився на асфальті. На щастя, його травми не є значними.

Читайте також: Буквально послала мене, – Міла Куніс розповіла про реакцію мами на стосунки з Ештоном Кутчером

Однак судовий позов та компенсація з багатьма нулями актору не загрожує. Хлопець виявився прихильником його творчості, відтак попросив Ештона Кутчера всього лише зробити з ним фото.

Я опинився на землі, а коли підвівся, він виходив з машини. Він був дуже милий, виявляв стурбованість. Спитав, чи зі мною все добре, і я сказав: "Так, я в порядку. Можна з вами сфотографуватися?"
– згадує Лео Маренгі.

За словами потерпілого, він не має наміру звертатись до суду. Фото ж хлопець зробив для того, щоб показувати своїм друзям та родичам, які не повірили б у цю історію.

Хто такий Ештон Кутчер?
Популярний голлівудський актор, який зіграв у фільмах "Бабій", "Кілери", "Чувак, де моя машина?", "Молодята", "Донька мого боса", "Ефект метелика", "Вгадай, хто", "Більше, ніж кохання" та ін. Ештон Кутчер був одружений з Демі Мур, однак через майже 10 років подружнього життя пара вирішила розлучитись. Наразі актор одружений з Мілою Куніс та виховує з нею двох дітей.