Як відомо, багаторазовий володар престижних премій вміє фантастично перевтілюватись у персонажів фільму. Акторська майстерність Ентоні Хопкінса не залишає жодних сумнівів щодо геніальності митця. Однак деякі перевтілення можуть викликати суперечливі почуття у прихильників. Особливо, якщо відео зняте в буденних умовах актора.

Читайте також: Ріанна приголомшила прихильників дивакуватим образом: фото

На кадрах, які Ентоні Хопкінс опублікував у Twitter, він з дивакуватим виглядом хаотично махає головою в різні сторони, зокрема, в бік камери. На фоні у помешканні зірки грає музика. Варто зазначити, що деякі кадри нагадують сцени із фільмів жаху.

Ось що відбувається, коли багато роботи і немає часу для веселощів,
– пояснив Ентоні Хопкінс.

Прихильники актора бурхливо відреагували на новий допис знаменитості. "При всій моїй повазі до вас, Ентоні, це найдивніша річ, яку я коли-небудь бачив", "Що я щойно переглянула?", "Моторошно і смішно водночас", – здивовано і налякано коментували користувачі мережі.

Увага! Відео містить моторошні кадри!

Хто такий Ентоні Хопкінс?
Один із найталановитіших акторів світу. Ентоні Хопкінс зіграв у кінострічках "Мовчання ягнят", "Бункер", "Тріумфальна арка", "процес", "Невинний", "Хічкок" та інші.