Наприкінці січня успішний актор Джуд Лоу оприлюднив своє бажання стати батьком для малюка, народженого від другої дружини Філіпи Коен. Пара побралася лише у квітні минулоріч на закритій вечірці у Лондоні. Незважаючи на те, що зірка вже виховує 5 нащадків від попередніх стосунків, він наголошує, що діти – це найбільше щастя.

Читайте також Актор Джуд Лоу зізнався, що мріє вшосте стати батьком

Так, днями папараці вдалося зробити кілька ексклюзивних фото під час спільної прогулянки пари Лондоном. Зі світлин, які з'явилися у мережі видно, що дружина Філіпа Коен намагалася приховати округлий живіт за об'ємним одягом. Для виходу вона обрала широкий гольф у червону смужку та чорний джемпер. Завершили комфортний look спортивні штани. Так, кохана Джуда Лоу трималася за живіт та не приховувала своїх радісних емоцій.

Поряд з нею йшов люблячий чоловік, який для прогулянки у прохолодну погоду обрав пальто пісочного кольору, світлі джинси та білу шапку.


Джуд Лоу з вагітною дружиною Філіпою Коен на прогулянці в Лондоні / Backgrid

Нагадаємо, що стосунки пари тривають з червня 2015 року. Чутки про весілля 47-річного Джуда Лоу та на 14 років молодшої Філіпи Коен з'явилися в мережі ще в лютому 2019 року. Знаменитості зіграли весілля 30 квітня у вузькому колі без участі папараці. Для кіноактора це вже другий шлюб – раніше він був одружений з актрисою Сейді Фост, у шлюбі з якою народилось троє дітей.

Згодом він мав стосунки з Сієнною Міллер, з якою ще не один раз "сходився", але голлівудський ловелас також відзначився ще декількома романими, у ході яких народилось двоє дітей – доньки від моделі Саманти Берк та співачки Кетрінг Берг.