Як повідомляє The Wall Street Journal, актор віддав за елітну нерухомість 13,5 мільйона доларів. Будинок не був виставлений на продаж відкрито, оскільки багато ріелторів пропонували багатіям орендувати його за 50 тисяч доларів на місяць. Однак раптово Бредлі Купер став одноосібним власником помешкання.

Читайте також: Щасливі разом: Ірина Шейк і Бредлі Купер показали маленьку дочку

Нью-Йоркський маєток побудований у ХХ столітті. Проте недавно там зробили повну реконструкцію, додавши сучасні технології. Зокрема, в кожній кімнаті встановили підлогу з підігрівом, вмонтували аудіосистему та спеціальну систему освітлення, якою можна керувати за допомогою IPad.

За інформацією ЗМІ, на першому поверсі маєтку є розкішна вітальня з дерев'яною підлогою та каміном. Дизайнерські меблі стильно доповнюють інтер'єр кімнати. Окрім цього, маєток має невелику бібліотеку, кабінет та простору кухню.


Вітальня Бредлі Купера в новому будинку / The Wall Street Journal

На другому поверсі розташовані три спальні кімнати, а весь третій поверх займає одна простора кімната з великою ванною. Окрім цього, в будинку оснащений винний погріб з термоконтролем та пральня. На території маєтку є прибудова на кілька кімнат для персоналу.


Кухня в маєтку Бредлі Купера
/ The Wall Street Journal


Спальня / The Wall Street Journal


Подвір'я елітного будинку / The Wall Street Journal

Ймовірно, до нового будинку Бредлі Купер переїде з моделлю Іриною Шейк та їхньою донечкою Леєю. Манекенниця російського походження вже здала в оренду дві свої квартири в Нью-Йорку.