Як повідомляє видання Mirror, актора, який їхав на скутері підрізав автомобіль. Аварія трапилася ще 20 травня. Допомогли Касселю пожежники, які доставили його в місцеву лікарню. Там медики констатували легкі травми лиця.

Читайте також Венсана Касселя госпіталізували після ДТП: як почувається зірка

Знаменитий актор вирішив сьогодні заспокоїти прихильників, опублікувавши у своєму інстаграмі фото після аварії. "Все добре, я живий", – зазначив Кассель.

На щастя, акторові вдалося уникнути серйозних травм, втім він все ж таки зазнав деяких пошкоджень, тож медики перебинтували йому травмовану голову та заклеїли рани лейкопластирами.

Відомо, що в селі Арбонн актор проводив карантин зі своєю 23-річною дружиною Тіною Кунакі та маленькою донечкою Амазоні.


Фото Касселя після ДТП / Instagram Stories / @vincentcassel

Що відомо про особисте життя Венсана Касселя?

Французький актор Венсан Кассель завжди привертав увагу жінок. Проте його серце підкорила розкішна Моніка Беллуччі. Саме з італійською акторкою Венсан прожив у шлюбі 14 років та виховував двох дітей. Проте у 2013 році пара оголосила про розлучення, а актор переїхав до рідної Франції.

Із запальною моделлю Тіною Кунакі Венсан Кассель познайомився під час відпочинку в 2015 році. Згодом зірки почали таємно зустрічатись, уникаючи спільних публічних виходів. Вже за рік Венсан Кассель публічно заявив, що його коханою є Тіна Кунакі. Пара активно брала участь у світських заходах, а кар'єра моделі помітно почала розвиватись.

У серпні 2018-го Тіна Кунакі та Венсан Кассель офіційно одружились. Церемонія пройшла у колі найближчих родичів та друзів в невеликому містечку Бідарт. Упродовж року в пари народилась донька, яку вони назвали Амазоні.