День доньки – це ще одна чудова нагода сказати дітям про свою любов та виразити турботу. Багато зіркових батьків виховують чарівних дівчаток. До їх числа входить неймовірно талановитий режисер, актор та люблячий чоловік і тато Ахтем Сеітаблаєв. Він привітав доньок, опублікувавши допис на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також: Міла Йовович замилувала мережу світлиною 2-місячної доньки

Ахтем часто вітає доньок в мережі. Він не оминув увагою сьогоднішнє свято і привітав 25-річну Назли та 11-річну Софію з чудовим днем. Також поділився красивими фотографіями.

Кажуть що сьогодні День доньок, тому в черговий раз скажу, що дуже вас люблю та пишаюсь вами,
– написав режисер в публікації.

Для перегляду фото гортайте ліворуч

Ахтем Сеітаблаєв в 2013 році одружився з Іванною Дядюрою, яка також працює у сфері кіно та телебачення і є продюсеркою усіх його фільмів. Від першого шлюбу в актора є четверо дітей: доньки – Назли та Софія, а також двоє синів – Анатолій та Філіп. Назли вже встигла зіграти в півтора десятка фільмів, долучився до знімального процесу і Філіп. Анатолій закінчив сценарне відділенні в університеті Карпенка-Карого. Наймолодша дитина Софія бере участь у всіх можливих акціях та гуртках. Вона дуже активна та творча особистість.