Після судового засідання 24 лютого 2020 року продюсера арештували. Незабаром Гарві відправили до лікарні, де йому провели операцію на серце. У зв'язку з віком та станом здоров'я Вайнштейна, його адвокати просять мінімальний термін ув'язнення – п'ять років. Про це повідомляє видання Reuters.

Читайте також: Скандального Гарві Вайнштейна після операції перевели до найбільшої у світі колонії

Гарві Вайнштейн відзначився своєю участю у секс-скандалах. Проте американського продюсера визнали винним лише у двох справах: примусовому оральному сексі з колишньою асистенткою Project Runway Мімі Хейлі та зґвалтуванні акторки Джесіки Манн. Інциденти трапилися в 2006 та 2013 роках. Згідно з чинним законодавством, йому загрожує від 5 до 25 років ув'язнення.

Оскільки Гарві вже 68 років і його здоров'я не в найкращому стані, захисники продюсера просять для нього мінімальний термін арешту.

Будь ласка, прийміть цей лист, як наше прохання до суду ув'язнити пана Вайнштейна на п'ять років позбавлення волі,
— йдеться в листі трьох адвокатів продюсера.

Відомо, що минулого тижня прокуратура Нью-Йорка заявила, що впливовий продюсер має отримати тюремний термін, який відображатиме його "довічне насильство по відношенню до інших", а не лише засудження за сексуальне насильство над двома жінками.

Читайте також: 10 найкращих фільмів скандального продюсера Гарві Вайнштейна

Зазначимо, секс-скандал за участю Вайнштейна спалахнув у 2017 році. Тоді понад 100 жінок звинуватили його у сексуальних домаганнях. Офіційно продюсеру висунули лише три звинувачення, а потім відпустили під заставу в один мільйон доларів. Сам Гарві будь-яку провину заперечує.


Жертви сексуальних домагань Гарві Вайнштейна / Інфографіка 24 Канал