Про це повідомляють журналісти у виданні NBC.

Таємне джерело розповіло, що адвокат більше не має наміру продовжувати справу Вайнштейна і захищати його перед судом. Поки що офіційної інформації про остаточне рішення адвоката немає, однак в разі правдивості інформації самовідвід має схвалити лише суддя.

Читайте також: Справа Вайнштейна: суд відмовився зняти обвинувачення з хтивого режисера

У ЗМІ додають, що причиною такої відмови від справи стали розбіжності між чоловіками, характер яких невідомий. Представники каналу відзначили, що Гарві Вайнштейн нещодавно зустрічався з командою адвокатів для вироблення стратегії захисту в суді. Тому, можна припустити, що інформація щодо адвоката є достовірною.


Гарві Вайнштейн і його жертви сексуальних домагань / 24 канал

У чому полягає скандал з Гарві Вайнштейном?Секс-скандал із голлівудським продюсером спалахнув у 2017-ому. Понад 100 жінок звинуватили Вайнштейна у домаганнях. Після розголосу у США почалася масштабна кампанія проти сексуального насильства. Вайнштейну висунули офіційні звинувачення, щоправда, лише у скоєнні трьох злочинів сексуального характеру. А невдовзі після того – відпустили під заставу в один мільйон доларів. Сам продюсер протягом всього часу будь-яку свою провину заперечує.