Санта Дімопулос активно веде свою сторінку в Instagram, де розповідає підписникам про материнство, вагітність, пологи, особисті лайфхаки та інше. Наразі співачка, яка народила другу дитину, не розкриває імені новонародженої дочки та приховує обличчя дівчинки.

Читайте також: Народила дівчинку за 15 хвилин, – Санта Дімопулос розповіла про пологи у Монако

У новій публікації зірка продовжила ділитися подробицями своїх пологів у Монако. Додамо, що Санта відмовилася народжувати малюка в Україні через негативний досвід пологів з першою дитиною.

Як згадала Дімопулос, лікарі не обрізали відразу пуповину, а чекали близько 20 хвилин. Потім це зробив чоловік співачки Ігор Кучеренко.

Так ми лежали 1.5 години. Неможливо описати словами ці відчуття, це – космос Весь світ перестав існувати, крім нас. Тільки після цього її зважили, виміряли і відразу відвезли нас в палату. До речі, я відразу встала і пішла. Це щодо якості епідуральної анестезіі,
– додала вона.


Санта Дімопулос з дочкою / Instagram / @santadimopulos

За словами зірки, усе пройшло краще, ніж вона могла собі уявити. "Цей день я запам'ятаю як справжнісіньке диво і абсолютне щастя", – заявила Санта.

Додамо, Санта Дімопулос також виховує 11-річного сина Даніела – дитина від попереднього шлюбу з шоуменом Андрієм Джеджулою.