Ми зібрали для вас кілька найпопулярніших та корисних функцій у Gmail, про які мало хто знає.

Ігнорувати групові листування

Якщо хтось із спільного діалогу зловживає кнопкою "відпоісти всім" або просто випадково надсилає повідомлення не туди. Дуже часто в таких листуваннях ви читаєте зовсім неважливу для вас інформацію і це дратує, бо сповіщення приходять щоразу.

Читайте також: Американець зібрав iPhone 6, купивши усі деталі на блошиному ринку: відео

Виправити це досить просто – в меню ще натиснути кнопку "ігнорувати" і надокучливі повідомлення вас більше не турбуватимуть.

Правий клік для списку повідомлень

За допомогою кнопок на панелі, що над повідомленнями зверху, зручно обробляти велику кількість повідомлень. Але якщо треба зробити щось із одним повідомленням, то повертатись догори – трата часу. Простіше вибрати потрібний лист і правою кнопкою миші просо обрати дію.

Панель попереднього перегляду

В Gmail є функція попереднього перегляду повідомлення, яка дозволяє бачити вміст листів і список повідомлень одночасно. Тобто вам непотрібно кожного разу відкривати лист, або подивитись що всередині.

Ця функція за замовчуванням неактивна, але її легко включити в налаштуваннях в розділі "Лабораторія".

Закладки на листи

Якщо вам часто потрібно повертатись до тих чи інших листів, то дуже зручно використовувати функцію швидких посилань. Вона додає на бічну панель блок з посиланнями, які дозволяють миттєво перейти до повідомлень або пошукових запитів.

Включити таку опцію можна в розділі "Лаборатія" через кнопку "Додати швидке посилання".

Персональні листи

Щоб не займати свій час неважливими повідомленнями, то можна відфільтрувати усі листи з декількома одержувачами від відправлених особисто вам. Це можливо завдяки функції "Значки персональних листів", яка включається в налаштуваннях, в розділі "Загальні".

Після цього особисті листи і розсилки позначатимуться різними значками.

Завершувати сесії

Ця функція корисна для тих, хто користуєтсья поштою на різних комп'ютерах і часто забуває виходити з облікового запису. В Gmail можна завершувати усі активні сеанси, що вбереже від неприємних сюрпризів.

Натисніть на посилання "Додаткова інформація" в головному вікні Gmail і перегляньте, з яких пристроїв ви недавно використовували свою пошту. Пізніше натиснути на кнопку "Вийти з усіх інших сеансів" та сервіс закриє усі активні сеанси, окрім поточного.

Перевіряти листи на правдивість

В час, коли онлайн-шахрайсва не рідкість, варто подумати про безпеку своїх даних та грошей.

Увімкнувши опцію "Значок перевіреного повідомлення" в розділі "Лабораторія", пошта автоматично перевірятиме усі листи. Після всі повідомлення від магазинів та інших сервісів будуть позначатись ключиком, а імена відправників зеленим кольором.

Читайте також: Дзеркало майбутнього, яке має штучний інтелект і сенсорний екран

Налаштуйте бічну панель під себе

Якщо вам не подобається роташування ярликів на бічній панелі або ви просто хочет налаштувати їх під себе – це реально. У налаштуваннях Gmail є цілий розділ, присвячений ярликам. Переходьте туди і міняйте все, як вам заманеться.

Окрім приховування або видалення непотрібних значків, також можна налаштувати їх поведінку: наприклад, показувати ярлик тільки при наявності нових листів з ним.

Поставте пошту на паузу

Якщо потік листів занадто активний або ви просто хочете відмежувати себе від онлайн-життя то саме ця функція може вам це дати.

Для цієї опції вам потрібно завантажити спеціальне розширення Inbox Pause. Натиснувши на ярлик додатка можна включити режим "Не турбувати".