В Cosmopolitan розповіли, які речі вам терміново потрібно забрати зі свого гардеробу та більше до них не повертатись.

7 речей в гардеробі, які роблять образ дешевим

Штучні камені і стрази

Блискучий декор у вигляді стразів і скляних діамантів є недоречними в повсякденному, а тим більше спортивному одязі.

Винятком може бути лише вечірнє плаття, але й там кількість блискучих стразів повинна бути в помірній кількості.

Підробки брендових речей

Кого ви хочете обдурити підробленою сумкою Chanel або Louis Vuitton? Краще купити якісну річ менш відомої марки, ніж псувати свою модну репутацію.

Білі туфлі

Саме білі туфлі роблять образ дешевим і не стильним. Образ стає відразу дуже простий та інколи недоречний. Краще вибирати туфлі бежевих відтінків, – вони виглядають більш благородно.

Кислотні відтінки

Кольори категорії "вирви око" кричать про ваш несмак здалеку. Терміново ліквідуйте їх зі свого гардеробу. Але якщо ви все жлюбите яскраві кольори, то вибирайте більш природні та "приглушені" відтінки.

Велика кількість біжутерії

Надлишок масивних прикрас практично завжди виглядає некрасиво. Ну, якщо ви тільки не граєте циганку в якій-небудь театральній постановці. Краще назбирати грошей і придбати пару золотих або срібних ланцюжків і кілець. Цих непомітних прикрас буде досить для стильного образу.

Нижня білизна на показ

Не варто брати приклад із зірок, які постійно світять своєю нижньою білизною. У звичайному житті такі наряди не всім пасують, та й виглядають дещо вульгарно.

Незручне взуття

Яка б не була красивою пара взуття, але якщо вам у ній незручно, не варто її купувати. Комфорт і впевненість інколи набагато важливіші ніж останні новинки моди.

Читайте також: Що одягнути, якщо забула купальник: 5 практичних ідей