Про це зірка сповістила у своєму Instagram. Як виявилось, 7-місячний хлопчик повинен був перенести невелику операцію на вухах, щоб запобігти втраті слуху.

Читайте також: Чоловік К'яри Ферраньї святкує день народження: біографія італійського репера Fedez

Цього ранку наш маленький Лео пережив дуже швидку операцію в лікарні Children's Hospital. Він народився з рідиною в вухах, і якби ми не прибрали її вчасно, він міг би втратити слух на довгий час. Процедура була швидкою і дуже простою, так що ми раді, що зважилися на це, і вже прямуємо додому, – розповіла Ферраньї.

К'яра не стримала емоцій та зізналась, що постійно плаче, коли бачить нещасливих дітей. На фотографії стурбована Ферраньї тримає 7-місячного Леона на руках та годує його з пляшечки у стінах палати. На очах блогерки помітні сліди від сліз.


К'яра Ферраньї і маленький син Леон

"Але скільки я побачила тут батьків, які чекають, поки їхнім дітям, наприклад, проведуть операцію на серці. Я плачу "нон-стопом", це таке щастя, коли ти і твоя сім'я здорові! Це найважливіша річ на планеті. Коли ти бачиш, як твоя дитина страждає, ти ніби вмираєш сам. Я пишу це, щоб нагадати вам, наскільки кожен з нас – здорових людей – насправді щасливий. Ніколи не забувайте дякувати за це", – прокоментувала випадок зіркова матуся.


Репер Fedez тримає сина на руках

З-поміж усіх інших останніх фотографій в профілі фешн-блогерки публікація про операцію сина набрала більше 1,3 мільйона вподобань.