Про госпіталізацію Катрін Деньов повідомляло іноземне французьке видання Le Parisien. У джерелі зазначалось, що 76-річна акторка несподівано нездужала, через що її екстрено забрали в одну з лікарень Парижа. Також відомо, що зірка фільмів "Денна красуня" (1967), "Голод" (1983), "Правда" (2019) та багатьох інших перебувала у важкому стані та потребувала глибоких обстежень. Всі інші подробиці щодо її госпіталізації та ймовірну причину занедужання медики тривалий час приховували.

Читайте також: Про жінок та чоловіків: найкращі цитати неперевершеної Катрін Деньов

Згодом французька інформаціяна агенція AFP news agency повідомила, що, за словами родичів Катрін Деньов, жінка перенесла ішемічний інсульт. Наразі Деньов перебуває в одній з паризьких лікарень, але більш точних даних про стан актриси поки немає.

Що відомо про Катрін Деньов?Легендарна французька актриса та муза Ів Сен-Лорана. Отримала популярність після легендарного фільму "Шербурзькі парасольки", який вийшов в 1964 році. Стрічка стала знаменитою через музику Мішеля Леграна та отримала "Золоту пальмову гілку" на Каннському кінофестивалі 1964 року, а також чотири номінації на Оскар.