70-річний актор Річард Гір та його 36-річна дружина Алехандра Сільва вдруге стануть батьками малюка. Про це повідомляє іспанське видання HOLA. Наразі пара жодним чином не підтвердила та не спростувала інформацію про можливу вагітність.

Читайте також: Названо найпопулярніших голлівудських зірок в соціальних мережах: хто очолив рейтинг

Інсайдери припускають, що Алехандра Сільва перебуває на третьому місяці вагітності. Відповідно малюк має народитися вже навесні наступного року.

Новонароджена дитина стане третьою для обох батьків. У лютому цього року Алехандра Сільва народила Річарду Гіру сина, якого назвали на честь матері – Александром. В кіноактора вже є 19-річний син Гомер від шлюбу з Кері Лоуелл, а Алехандра виховує шестирічного сина Альберта від попередніх стосунків.

Я відчуваю себе у справжній казці, найщасливішою жінкою у світі! Наша історія кохання – це найсолодша, найромантичніша мрія, яку я коли-небудь мала. Немає і дня, коли б Річард не згадував наскільки я важлива для нього,
– розповідала Алехандра Сільва раніше.

Річард Гір знайомий із Алехандрою вже 19 років. Актор товаришував із її батьком, будівельним магнатом Ігнасіо Сільва. Подружжя стало ідеальним тандемом як в особистому, так і в професійному житті.