Наразі Україна тільки починає відновлювати авіасполучення та веде переговори з низкою країн.Тож, якщо захворюваність піде на спад, а епідеміологічна ситуація покращиться – Грузія відновить авіасполучення вже 1 липня, зазначає 24 канал.

Читайте також 5 країн, з якими Україна незабаром може відновити авіасполучення

Що подивитись в Грузії

Старий Тбілісі

Район в історичному центрі Тбілісі, який розташований по обох берегах Кури. Старий Тбілісі має приблизно таку ж саму територію, як Тифліс у 12 столітті. У цьому районі вулиці вузькі, а будівлі мають риси середньовічної забудови. У Старому Тбілісі збереглися будівлі 5 століття, але основна частина була побудована у 19 столітті.

Тільки у 2007 році район офіційно отримав назву "Старий Тбілісі", хоча історична частина міста вже давно для всіх була відомою за цією назвою.


Історичний район Тбілісі / Фото: 24 каналу

Мцхета

Найбільш улюблене місто всіх туристів – Мцхета. Це місто було засновано у другій половині першого тисячоріччі до нашої ери. За переказом засновником міста є легендарний Мцхетос, від імені якого й походить назва міста.


Панорама на місто Мцсхета / Фото: 24 каналу

Цікаво 6 фантастично красивих локацій на Кіпрі: це варто побачити

Вардзіа

Відома пам’ятка середньовічної грузинської архітектури, датована 17 – 18 століттями – це монастирський комплекс Вардзіа. Він розташований в Аспіндзському районі провінції Самцхе-Джавахеті, в долині річки Кури.

Місто складається з близько 600 печер природного та штучного походження.


Вардзіа / Фото: 24 каналу

Батумі

Батумі відрізняється своєю популярністю та доглянутістю, порівняно з іншими містами Грузії. Розташоване Батумі неподалік кордону з Туреччиною, на східному узбережжі Чорного моря.

На набережній Батумі майже немає магазинів і готелів, вона більше схожа на великий тінистий парк. У часи середньовіччя місто називалося Батомі, але рік заснування – невідомий.


Рік заснування міста Батумі невідомий / Фото: 24 каналу

Батумський ботанічний сад

Батумський ботанічний сад розташований на Зеленому Мисі. Сад субтропічних рослин займає 100 гектарів.Завдяки ботаніку-географу та мандрівнику Андрію Краснову біля Батумі й створився цей сад.


Ботанічний сад поблизу Батумі / Фото: 24 каналу

Сванетія

Сванетія – гірська область, яка населена сванами. Найкраще місце для відпочинку влітку, тут можна побачити найкрасивіші краєвиди і вершини.

Верхня Сванетя – це долина у верхньому плині річки Інгур. Долина відома своїми архітектурними скарбами та гарними пейзажами, тут збереглися навіть прадавні кам’яні православні церкви.

Нижня Сванетія розташована у верхньому плині річки Цхенісцкалі і її притоки Хеледула.


Мальовнича Сванетія / Фото: georgiabest.ru

Ґерґетська церква

Ґерґетська церква розташована на правому березі річки Чхері на висоті понад 2 тисяч метрів. Вона була побудована у 14 столітті і є єдиним хрестово-купольним храмом в області Хеві. Біля Ґерґетської церкви також збереглась середньовічна дзвіниця.


Ґерґетська церква / Фото: spzh.news