Мабуть ні для кого не секрет, що в гаражі зірок стоять комфортабельні та дорогі автомобілі, однак, через певні причини, не всі вони сідають за кермо, пише ТСН.

Читайте також: 5 фільмів з найкрасивішими сценами сексу в автомобілі: 18+

5 зірок, які не водять автомобіль

Зої Салдана

Зірка фільмів "Аватар" і "Правоохоронці" вважає себе надто лінивою, щоб освоїти водіння. Зої Салдана згадує, що коли жила в Нью-Йорку, то обходилася без автомобілія – по місту вона пересувалася пішки або користувалася метро. Під час зйомок фільмів Зої користувалася службовим автомобілем, однак сама за кермо не сідала. Зірка зізнається, що коли їй потрібно було кудись поїхати, то вона дзвонила мамі або сестрі і просила їх відвезти на кастинг, в магазин чи на тренування. Згодом рідні все-таки буквально силоміць змусили Зої піти на курси водіння. Незабаром вона не тільки отримала права, але і купила нову машину – Audi S6, яка тепер припадає пилом в гаражі, бо акторка боїться її пошкодити.

Роберт Паттінсон

У зірки з машинами склалися непрості відносини. Його батько був автомобільним дилером, який часто переганяв призначений для продажу товар з одного району країни в інший і брав сина з собою. Здавалося б, навички водіння Роберт мав увібрати з молоком матері, але цього не сталося. Актор намагався навчитися керувати автомобілем, але так і не здолав цю науку, зізнавшись, що він не розуміє яка кнопка за що відповідає.

Можливо, актор лукавить, оскільки водійські права у нього все-таки є – він отримав їх під час зйомок в "Сутінках". Проте їздити Паттінсон все-таки віддає перевагу з водієм або охоронцем.

Кейт Бекінсейл

Кейт Бекінсейл часто розповідає в інтерв'ю, як це жахливо – не вміти водити автомобіль в Лос-Анджелесі, адже доводиться або викликати таксі, або ходити пішки, хоч отримати права акторка не поспішає. Зізнається, що до смерті боїться сідати за кермо – наяву і уві сні її переслідують кошмари, в яких вона їде по зустрічній смузі і врізається в автомобіль.

Роббі Вільямс


У співака і актора Роббі Вільямса досі немає водійських прав. Співак розповідає, що коли жив в Лондоні, то взагалі не задумувався про автомобіль, адже, за його словами, у британській столиці настільки щільний трафік, що пересуватися по вулицях за кермом не мало ніякого сенсу. Згадує, що в Лондоні користувався таксі.

Однак після переїзду в Лос-Анджелес становище докорінно змінилося. Співак відчув незручності, пов'язані з невмінням керувати автомобілем. Тому він допускає, що найближчим часом піде на курси водія, але бачить себе водієм надійного мінівена, а не спорткара, хоч і є шанувальником "Формули-1".

Деніел Редкліфф

Актор не водить машину через диспраксію – захворювання, при якому людина не може здійснювати цілеспрямовані дії, що неприпустимо для водіння. Актор розповідає про свою недугу з посмішкою, хоча, зізнається, що в минулому зазнав через хворобу багато незручностей, зокрема, через цю проблему в нього були проблеми з навчанням у школі.