Пропонуємо дізнатися 5 неординарних способів, які допоможуть відчистити різні забруднення за декілька хвилин.

1. Якщо ви придбали красивий і дорогий посуд, але ви ніяк не можете віддерти цінник від поверхні, вам знадобляться такі речі як волога губка та дитячий крем. З їхньою допомогою ви з легкістю зможете позбутися від етикеток та цінників, що псують зовнішній вигляд посуду.

Читайте також: Топ-20 корисних лайфхаків для iPhone

2. Яка б смачна вечеря не була на вашому столі, але нагар від неї в сковорідці потім відтирати дуже важко. Але і тут є легке вирішення проблеми.

Якщо ви використаєте соду в поєднанні з крохмалем, а після цього занурите в неї картоплю, тоді вона легко відмиє вам сковорідку за лічені хвилини.

3. Завдяки ж звичайному пакетику від чаю можна легко впоратися з ще однією вічною бідою на кухні – жирною каструлею. Цей спосіб також стане в нагоді і в умовах походів, коли під рукою не завжди є миючий засіб. Візьміть звичайний невикористаний пакетик чаю і легкими рухами проводьте по каструлі. Вам буде достатньо 3–5 пакетиків, які швидко вберуть жир.

4. Якщо ж вам терміново потрібно йти на святкування, а ваші черевики мають не надто новий вигляд, то звичайний шампунь може перетворити старі шкіряні туфлі у витончену пару взуття.

Просто за допомогою спонжика чи вати втирайте шампунь в черевик.

5. І один з дуже потрібних секретів, які варто знати – це діставання жуйки з волосся. Тут вам знадобляться гребінець і соняшникова олія. Нанесіть рясну порцію олії на місце, де виявилася жуйка і помірно вичісуйте її з волосся. Вам залишиться тільки помити голову – і проблема вирішена.