Через 10-річну участь в зйомках "Гаррі Поттера" Деніелу було важко відійти від образу свого екранного кіногероя та зніматись в інших картинах. Фанати досі не можуть і не хочуть уявляти його в образі агента ФБР чи дослідника джунглів, оскільки асоціації з юним чарівником надто сильно переплелись з життям Редкліффа.

Читайте також: Як змінилися актори з "Гаррі Поттера": фотопорівняння

А втім, рекомендуємо вам переглянути декілька не менш вартісних стрічок, де талановитий Деніел зіграв головні ролі. Можливо, ви більше не будете пов'язувати його з "поттеріаною", на якій виросло ціле покоління молодих кіноманів.

"Жінка в чорному" (The Woman in Black) 2012

Фільм жахів режисера Джеймса Воткінса була знята на основі однойменного роману Сюзан Гілл. У ній йдеться про життя молодого адвоката, який вирушає у віддалене село, щоб владнати з документами померлої клієнтки. Після деякого часу він стає помічати, що привид жінки налаштований на помсту, через що потерпає головний герой.

На рейтингу IMDb стрічку критики та глядачі оцінили у 6,4 бали з 10 можливих.

"Дружба і ніякого сексу?" (The F Word) 2013

Ірландсько-канадська комедійна мелодрама режисера Майкла Довса також знята на основі книги, а саме – п'єси "Зубна паста і сигари" Ті. Джей. Дейва і Майкла Рінальді. Кінокартина показує розчарованого 20-річного юнака, який завершив стосунки з дівчиною через її роман з викладачем анатомії. Він покидає навчання у медичному коледжі та абстрагується від зовнішнього світу. Але його життя різко змінюється після зустрічі з дівчиною Чентрі на вечірці у свого знайомого.

Рейтинг IMDb розмістив фільм з позначкою 6,8 балів.

"Людина — швейцарський ніж" (Swiss Army Man) 2016

Американський трагікомедійний фільм, режисерами якого стали Ден Кван і Деніел Шайнерт, розповідає про молодого чоловіка Генка, який опиняється на безлюдному острові та перебуває на межі самогубства. Згодом він знаходить мертве тіло і зав'язує з ним дружбу. Небіжчик Менні, роль якого виконує Редкліфф, долає з Генком різні труднощі на острові та заново пізнає "життя".

У рейтинг IMDb фільм занесений з оцінкою 7,0.

"Абсолютна влада" (Imperium) 2016

Американська кримінальна кінодрама режисера Деніела Регусіса показує історію агента ФБР, який під прикриттям перебуває у банді неонацистів. Чоловікові доводиться вливатись в угруповання, щоб згодом її викристи та запобігти запланованому теракту.

Рейтинг IMDb показує цей фільм з оцінкою у 6,5 балів.

"Джунглі" (Jungle) 2017

Остання стрічка, у якій взяв участь іменинник Деніел Редкліфф є австралійська пригодницька кінодрама режисера Грега Макліна. У ній розповідається про молодого хлопця Йоссі Гінсберга, який вирішує залишити своє спокійне життя та вирушає на пошуки себе в Амазонські джунглі. Подорож, яка повинна була бути цікавою та досить легкою, згодом перетворюється на справжні випробування.

Стрічку на рейтингу IMDb оцінили у 6,7 балів.