Днями Селін Діон вкотре це підтвердила, опублікувавши ефектні фото зі спортивного залу. На кадрах видно, як артистка робить розтяжку перед дзеркалом, вражаючи гнучкістю свого тіла. Зокрема, Селін Діон з легкістю підняла струнку ногу, сівши на м'який коврик для фітнесу.

Читайте також: Селін Діон зізналась, скільки пар взуття у її гардеробі: приголомшлива цифра

"Тягнися, танцюй, повторюй – така команда Селін", – прокоментувала знімки Селін Діон.

Варто зазначити, що канадська артистка займається під пильним наглядом зіркового тренера. Саме вона зробила для Селін Діон серію знімків та допомогла зробити розминку стопи, як у балерин.


Селін Діон на тренуванні / Instagram / @celinedion


Селін Діон / Instagram / @celinedion

Прихильники були вражені не тільки від ефектних кадрів, але й від вбрання Селін Діон. Перед камерою вона постала у чорних лосинах та прозорій майці, під якою виднілась білизна. Звабливе вбрання підкреслило фігуру 51-річної Селін Діон, що викликало захват у її прихильників. "Королева розтягування", "Виглядаєте чудово", "Сексуально", "Саме тому вона богиня! 51 рік, а її тіло розкішне", – написали користувачі мережі.


Розкішна фігура Селін Діон / Instagram / @celinedion

Більше новин, що стосуються подій моди, шоу-бізнесу, кіно, краси та подорожей читайте на сайті LifeStyle 24, або ж заходьте за натхненням у наш Instagram.