Як відомо, Рене Зеллвегер у 2013 році заявляла, що емоційно виснажилась. Саме цю причину вона назвала, оголосивши про творчу паузу. Перерва акторки затягнулась, і тільки з 2015-го зірка почала брати всього один проект на рік.

Читайте також: Набрала половину своєї ваги: що пережила головна акторка Голлівуду Рене Зелвегер

Тепер же голлівудська красуня повернулась до зйомок із новими силами. В інтерв'ю журналу Town & Country Рене Зеллвегер пояснила, що стала більше цінувати своє здоров'я та не має наміру його витрачати на роботу, тому працюватиме у своє задоволення.

Зараз я точно знаю, що головне – це турбота про себе. Раніше я цього не розуміла, навіть уявити не могла, що існує такий варіант. Тепер же турбота про себе в пріоритеті. Акторська кар'єра не повинна завдавати шкоди моєму здоров'ю і моєму життю,
– зазначила Рене Зеллвегер.

Така життєва позиція чудово простежується в поведінці та навіть зовнішньому вигляді зірки. Рене Зеллвегер постала у глянці в ефектних сукнях, в яких засвітила струнку фігуру та розкішні ноги.


Рене Зеллвегер / Town & Country

Не оминули увагою журналісти питань про нові проекти акторки. Рене Зеллвегер з-поміж десятків пропозицій обрала серіал "Що / Якщо". Це незвична антологія в стилі неонуар: всі епізоди в фільмі пов'язані між собою завдяки головній героїні. Для Рене Зеллвегер такий телепроект є своєрідним експериментом, адже до цього вона знімалась тільки у повнометражних кінострічках.

Участь в цьому проекті стала сюрпризом для мене. Цікавий досвід. Десь я відчувала себе не дуже комфортно, але все-таки мені було цікаво,
– поділилась враженнями Рене Зеллвегер.


Рене Зеллвегер у серіалі "Що / Якщо" / Town & Country


Акторка Рене Зеллвегер у стильній фотосесії / Town & Country


Рене Зеллвегер / Town & Country