Фотосесія була виконана у чорно-білих кольорах. На кадрах 50-річна Памела позувала у кокетливио образах. Як пише видання, головною темою зйомки стала позачасова краса і привабливість, притаманна Андерсон.

Читайте також: Пишногруда Памела Андерсон шокувала своїм виглядом: фото

В інтерв'ю Памела розповіла, що вважає свій вік просто цифрою.

"Я не рахую прожиті роки і не одержима віком. Життя триває, і ми постійно вчимося, змінюємося. Так ми залишаємося завжди молодими. Чим більше часу у нас є – тим більше можливостей. Я дивлюся на нове покоління і розумію, що вони застрягли в своїх Instagram, Snapchat або в відеоіграх. Вони дуже зайняті цими дурницями, але це марна трата часу. Боріться з цим! Боріться заради любові, адже саме вона робить нас живими", – сказала Андерсон.

Також зірка розповіла, що не згадує свого минулого, оскільки зайнята і захоплена своїм сьогоднішнім життям.

"Я завжди знала, що проживу божевільне життя. За своєю суттю я одинак ​​і відчуваю себе самотньою навіть тоді, коли перебуваю в натовпі людей. Я ніколи не боялася ризикувати і завжди йшла на зустріч неймовірним пригодам. І сьогодні я перебуваю на півдні Франції – я не знаю, як я сюди потрапила і, головне, навіщо. Я не знаю, що буде завтра, але це для мене не має значення. Я живу сьогодні", – зізнається Памела.

Памела Андерсон для Intimately Magazine