Про це повідомляють на сайті видання.

Зірка культового фільму "Красуня" напередодні свого 51 дня народженя, 28 жовтня, вирішила зізнатись у найпотаємніших страхах та подолати їх у фотосесії. Актриса поділилась, що з дитинства страшно боїться висоти і думає, що це їй передалось від батька.

Читайте також: Джулія Робертс стала зіркою реклами нових парфумів Lancome

Я все життя боялася висоти! Можливо, це спадкове, мій батько теж мав цей страх. Близько семи років тому нас із Дені (чоловік актриси, – 24 Канал) Запросили в гірський похід. Я подумала: "Боже, як я це зроблю !". У той самий момент я подумала, а чи дійсно я як і раніше так боюся? І зважилася! Однак цей похід тільки підтвердив, що я все ще до божевілля боюся висоти,
– щиро розповіла Робертс.


Джулія Робертс для Harper's Bazaar

А втім, зірка наважались одягнути об’ємні та яскраві образи, забравшись на скелі. Хоч її і підтримувала страхувальна мотузка, вона не втрачила оптимізму та впевнено позувала перед об’єктивом фотокамери.

"Звичайно, було домовлено, що мене не будуть наражати на небезпеку. Ми знімали на тій висоті, яка дозволяла мені все ще посміхатися і підкидати вгору спідницю своєї розкішної сукні", – прокоментувала зйомку актриса.


Джулія Робертс для Harper's Bazaar

Автором відвертого інтерв’ю стала зірка телебачення Опра Уїнфрі, а автором фотозйомки – Алекс Любомирські, який фотографував королівське весілля принца Гаррі та Меган Маркл. Для фотосету Джулія Робертс приміряла вишукані сукні від Dior, Gabriela Hearst, Gucci, Giambattista Valli та інших, які доповнювали кросівки різних модних марок.


Джулія Робертс для Harper's Bazaar


Джулія Робертс для Harper's Bazaar


Джулія Робертс для Harper's Bazaar