Reader's Digest назвав 4 зміни, які відбудуться вже після першого заняття.

Читайте також: Щоденні пробіжки допомагають кинути палити, – вчені

Загальна користь для тіла

Залежно від типу тренування, яке ви виконуєте, може бути багато корисних змін, в тому числі поліпшення ефективності серцево-судинної системи, збільшення щільності кісткової тканини, підвищення метаболічної ефективності, збільшення м'язової маси і, звичайно, зменшення жиру.


Вже після першого заняття спортом ви можете відчути результати

Поліпшення сприйняття свого тіла

Всього одне заняття може справити позитивний вплив на те, як ви бачите себе. Згідно з дослідженням, навіть після 30 хвилин занять, людина ставиться краще до свого тіла, ані ті, хто 30 хвилин читали.

Покращує функціонування мозку

Одне тренування впливає на фізіологію всього мозку. Наприклад, величезна кількість досліджень показала, що одне тренування може посилити активність в префронтальній корі головного мозку, відповідальній за пам'ять і увагу.


Заняття спортом покращують функціонування мозку

Поліпшення настрою

Регулярні вправи покращують загальне сприйняття і ставлення до життя. Але перший раз на біговій доріжці теж може творити чудеса. Дослідження показали, що заняття спортом підвищує рівні трьох основних хімічних речовин: серотоніну, дофаміну і норадреналіну. Це три нейротрансмітери, пов'язані з кращим настроєм, які антидепресанти намагаються збільшити.