Міцний сон

Вчені з'ясували, що під час здорового сну з нейронів головного мозку зникають токсичні білки, які накопичуються при нестачі глибокого сну. Ці білки порушують роботу мозку і погіршують здатність мислити. Це негативно позначається на таких процесах, як обробка інформації і рішення проблем, знижує творчі здібності і підвищує емоційну реактивність.

Читайте також: 4 продукти, які не категорично не можна їсти на ніч

Більш низька температура тіла сприяє глибокому сну. А це доводить, що спати корисніше в оголеному вигляді. Крім того, ви будете рідше прокидатися ночами, що також доведено вченими.

Менше стресу

Стрес послаблює імунітет, підвищує ризик виникнення серцевих захворювань, депресії і ожиріння, а також знижує когнітивні здібності. Крім того, стрес підвищує рівень кортизолу в крові.

Виправити ситуацію допоможе відпочинок і здоровий сон, особливо сон, коли ви спите без одягу. Так ви зможете краще висипатись.

Покращує здоров'я

Низька температура тіла під час сну сприяє прискоренню метаболізму. Це відбувається тому, що організм активує більше бурого жиру, який виробляє тепло. Цей процес забезпечує спалювання калорій і допомагає схуднути.

Сон без одягу також покращує кровообіг, що корисно для серця і м'язів. Крім того, це підвищує рівень гормону росту і мелатоніну, які уповільнюють процес старіння.

Підвищує впевненість в собі

Упевнені в собі люди не бояться пробувати щось нове, братися за складні завдання. Вчені виявили, що такі люди більше заробляють і частіше отримують підвищення по службі.

Якщо ви спите без одягу, ви більш комфортно відчуваєте себе у власному тілі. Перебуваючи в ладах із самим собою, ви підвищуєте самооцінку і впевненість в собі.