Про це зірка, яка рідко дає інтерв'ю про особисте життя, повідомила виданню The Guardian. Як відомо, на початку 2019 року Наомі Кемпбелл була у стосунках з 25-річним співаком Лімом Пейном. Але норовлива "пантера" за власною ініціативою швидко розірвала стосунки з хлопцем. Наразі у моделі з'явився новий коханий.

Читайте також: 24-річна росіянка розірвала стосунки з 56-річним Джонні Деппом: подробиці

За словами знаменитості, спершу кожна людина має полюбити і прийняти себе, а не шукати любов в іншої людини. Модель переконує, що після того, коли стаєш впевненим, приходить справжнє кохання.

"Ви навіть не уявляєте, хто став моєю новою жертвою. І це насправді не той, кого ви знаєте, зате моє серце ... моє серце щасливе", – заявила Наомі.

Крім того, Кемпбелл заговорила про те, що 22 травня їй виповнюється 50 років і вона не боїться свого віку. Британська супермодель планує влаштувати гучну вечірку на честь свого дня народження.

Я не боюся, що мені буде 50 років. Я з нетерпінням чекаю свята. Я хочу танцювати всю ніч безперервно в оточенні людей, яких я люблю і які були зі мною в горі і радості,
– наголосила зірка.

Додамо, раніше в інтерв'ю Наомі Кемпбелл розповідала, що сподівається колись стати мамою, але відмовлятись від кар'єри заради дитини вона не готова. "Поки що ні, але я подивлюся, що приготував мені Всесвіт", – зазначила вона.