На своїй сторінці в інстаграмі зіркова мама опублікувала карусель знімків з донечкою. У підписі Лілія зворушливо привітала Кароліну з 13-річчям, яка відсвяткувала свій день народження у неділю, 10 листопада.

Читайте також: Гаряча матуся: 41-річна Лілія Подкопаєва засвітила пишні груди у спідній білизні

"Тінейджер! Цілих тринадцять років! Кажуть, тринадцять років – це вершина дитинства! Моя Кароліно, мій малюк, моя велика-маленька, зараз для тебе немає жодних перешкод в світі навколо, ти можеш пізнавати нове... Нехай цей день і кожен наступний за ним приносять тобі тільки світло і радість. З днем народження!" – написала спортсменка.

Лілія Подкопаєва є щасливою мамою трьох дітей. Спортсменка виховує доньку Кароліну, сина Вадима, який є біологічним сином її чоловіка Тимофія Нагорного, і 2-місячну дочку, яку народила 19 вересня.

Хто така Лілія Подкопаєва?Українська гімнастка, заслужений майстер спорту України, суддя міжнародної категорії. Власниця 45 золотих, 21 срібних та 14 бронзових медалей на Кубку Європи. Абсолютна чемпіонка світу зі спортивної гімнастики, чемпіонка Європи, Олімпійська чемпіонка Ігор в Атланті.