Пропонуємо вам дізнатися, як за допомогою 3 способів ви можете відкоригувати свою фігуру, одягнувши правильний одяг.

Читайте також: 5 речей в гардеробі, які шкодять вашому здоров’ю

Колір

Запам'ятайте, що темний колір – робить фігуру значно стрункішою, а світлі відтінки в одязі – повнішою. Якщо ви маєте бажання візуально скорегувати фігуру і надати витонченість, вибирайте total black.


Чорне вбрання

А якщо ж прагнете скорегувати певну частину тіла, тоді використовуйте гру контрастів: поєднуйте білий верх і чорний низ або навпаки.

Принт

Якщо природа вас наділила великими стегнами і животом, тоді вам потрібно відмовитися від одягу з дуже великим або ж дрібним малюнком. Для такого типу фігури найкраще підійдуть принти середніх розмірів.

А якщо ви достатньо худі, сміливо можете використовувати великі малюнки. Також обережно ставтесь до нарядів в смужку. Тому що вертикальні смужки роблять жінку стрункішою, а горизонтальні навпаки – повнішою.

Фасон

Знайте, що для повних жінок найкраще вибирати наряди oversize розмірів, щоб приховати недоліки. До прикладу, до широких стегон підійдуть брюки вільного крою. Якщо ж у вас великі груди або живіт, тоді придивіться до об'ємним блуз і светрів.

Для худіших жінок і дівчат ідеально підійде глибокий виріз, який допоможе привернути увагу до красивих грудей, а високий розріз на спідниці – до струнких ніг.