Як повідомляє Deutsche Welle, конкурс краси відбувся 15 лютого у найбільшому парку розваг, що розташований неподалік від міста Фрайбург. За престижний титул "Міс Німеччина-2020" та головну корону проєкту поборолись 16 красунь. Учасниці шоу продемонстрували не тільки свою красу, але й інтелект: дівчата відповідали на каверзні питання від ведучих та зіркових експертів. Цікаво, що вперше крісла суддів посіли виключно жінки.

Дивіться також: "Міс Україна" Леоніла Гузь позувала топлес перед камерою: фото 18+

У результаті всіх етапів конкурсу краси перемогу здобула Леоні Шарлотті фон Хазе. Саме їй віддали коштовну корону та право представляти Німеччину на шоу "Міс Світу-2020".

Я хочу представляти Німеччину за допомогою елегантності, гідності, чарівності і сили,
– заявила Леоні.

Красуня неодмінно ввійде в історію "Міс Німеччина". Все тому, що Леоні Шарлотті фон Хазе стала найстаршою володаркою титулу за всі 93 роки проведення шоу.

Про переможницю конкурсу краси відомо небагато: 35-річна жінка має свій онлайн-магазин вінтажного одягу. Окрім цього, Леоні є неактивним блогером, однак у мережі можна знайти її ефектні та дещо пікантні фото. Відтак журналісти LifeStyle 24 вирішили підібрати звабливі світлини, які з'явились на інстаграм-сторінці Леоні Шарлотті фон Хазе.