Відповідна інформація з'явилась на фейсбук-сторінці MediaMonitoringBot. За даними його представників, для визначення переможця проаналізували новини з найпопулярніших 200 інформаційних видань України. Телеграм-бот визначив, скільки разів журналісти писали про любов та вживали слово "кохання". Оцінювали роботу ЗМІ виключно за листопад 2019 року.

Важливо: 24 канал – найпопулярніший сайт з новинами в Україні: дані за серпень 2019

За результатами підрахунків, рейтинг очолив 24 канал. На сайті діє окрема рубрика LifeStyle 24, журналісти якої оперативно подають інформацію про зміни в особистому житті не тільки українських зірок, але й закордонних. Окрім цього, тут можна знайти чимало корисних порад щодо побудови стосунків.

А титул найбільш велелюбного видання в листопаді отримує 24 канал... Дякуємо, що пишете про це почуття!
– йдеться в офіційному повідомленні.

До п'ятірки сайтів, які пишуть про кохання, також потрапили популярні видання. Другий щабель посіло Сегодня, третій – Gazeta.ua, четвертий – Факти ICTV. А от закрив п'ятірку найкращих сайтів, які найчастіше згадували про любов, Укрінформ. З якими показниками вітчизняні ЗМІ розмістились у рейтингу – дивіться в інфографіці.


Рейтинг видань, які пишуть про кохання / Facebook / @MediaMonitoringBot

Що таке MediaMonitoringBot?Це телеграм-бот, який оперативно відслідковує згадування ключових слів в онлайн-виданнях України. Спершу сервіс створювали для внутрішнього користування агентства SERM, однак згодом зрозуміли, що створений функціонал може бути корисними для суспільства. Цікаво, що сервіс Google Alerts моніторить результати у видачі Google, водночас як MediaMonitoringBot відстежує безпосередньо сайти популярних онлайн-видань. Завдяки цьому користувач отримує повідомлення оперативніше і тільки в разі згадки в авторитетному ЗМІ з великим охопленням в Україні.