Впродовж всієї вагітності Кайлі Дженнер не викладала своїх фото та не появлялася на публіці. За словами інсайдерів, причиною цього було її невдоволення своїм зовнішнім виглядом: за час вагітності вона набрала близько 25 кілограм, розповідає Elle.

Читайте також: Фото Кайли Дженнер побило рекорд в Instagram

Однак всього за три тижні зірка Кайлі Дженнер зуміла скинути 15 кілограм і поділилася своєю світлиною в Instagram, де фото зібрало більше семи мільйонів вподобань. Під світлиною її шанувальники відзначають, що Дженнер вже майже повернулася до форми, яка в неї була до вагітності.

Близькі до зірки джерела розповіли, що їй вдалося скинути 15 кілограм без жодних особливих дієт та без збільшень тренувань. Як додають друзі Дженнер, поки вона все ще незадоволена своєю фігурою. У планах у Кайлі позбутися ще від 10 набраних кілограм, які вона набрала під час вагітності.

Нагадаємо, що 20-річна Кайлі Дженнер вперше стала мамою 1 лютого. Батько дитини – її 25-річний бойфренд Тревіс Скотт. Дівчинку назвали Стормі Вебстер.

Хто така Кайлі Дженнер? Американська модель, учасниця телешоу "Сімейство Кардашян", молодша сестра Кім Кардашян по матері. У 2014 році журнал "Time" включив сестер Дженнер до списку найвпливовіших підлітків 2014 року, а у 2016 році, вона стала однією з топ 10 найбільш знаменитих людей в Instagram.