У листопаді мережу розбурхала новина про бажання усиновленого сина зіркової пари Медокса Джолі-Пітта переїхати з США в іншу країну через стабільні непорозуміння між батьками. Однак жодна зі сторін так і не підтвердила цієї інформації. Так, після заяви 17-річного брата аналогічне бажання висловила 12-річна Шайло.

Читайте також: Згадала навички Лари Крофт: Анджеліна Джолі відвідала скеледром зі своїми дітьми

Дівчинка зізналася, що втомилася від процесу розлучення своїх батьків. Про це повідомляє іноземне джерело Мicetimes. Інсайдери додали, що Шайло хоче рости серед "звичайних" людей і рішуче налаштована змінити умови проживання. Тому вона хоче переїхати до бабусі і дідуся, Вільяма і Джейн Піттів, які живуть у штаті Міссурі.

Що відомо про розлучення Бреда Пітта і Анджеліни Джолі?Зіркове подружжя вирішило розлучитися в 2016 році, проживши в офіційному шлюбі всього з 2014 року. Їхній роман розпочався у 2006 році. Близько двох років Анджеліна Джолі і Бред Пітт розв'язували судові питання і боролися за опіку над шістьма дітьми, троє з яких усиновлені (17-річний Меддокс, 14-річний Пакс, 13-річною Захара), а троє – біологічні (12-річна Шайло і 9-річні близнюки Вів'єн і Нокс).

Зіркова мама прагнула добитися одноосібної опіки, однак суд зобов'язав її дозволити Бреду Пітту бачитись із дітьми як мінімум через день. У грудні 2018 року з'явилися деталі про те, що Анджеліна Джолі погодилася на умови колишнього чоловіка і поділила час, який кожен проводить із ними по половині.