Багато розкішних яхт показали широкій публіці вперше, тим самим продемонструвавши майбутнє яхтової індустрії. Серед учасників виставки такі відомі компанії, як Wider Yachts, Holland Yachting Group, AB Yachts, Red Yacht Design, Hareide Design та інші.

Портал Новое время склав список із 10 найкращих новинок, які показали на виставці.

Яхта AB Yachts Spectre

Судно укомплектоване трьома потужними двигунами, які разом забезпечують швидкість до 54 вузлів, що дорівнює 100 км/год. Дизайн інтер'єру виконаний у мінімалістичному стилі, що забезпечило яхті багато вільного простору.

Початкова вартість судна становить 25 мільйонів доларів.

Яхта Wajer 55 від Holland Group Yachting

Для створення яхти використовували інноваційні легкі матеріали, які дозволили збільшити швидкість, а також – дорогоцінні породи дерева і найкращу шкіру.

Судно пофарбували в світло-блакитний і коричневий кольори, покликані символізувати стиль ретро.

Окрім яскравого дизайну, яхта також відрізняється функціональністю. Wajer 55 укомплектували сучасними технологіями управління та навігації, а також – автоматичним дахом.

Читайте також: Розробники представили найшвидший автомобіль-амфібію

Яхта Frauscher Demon

14-метрове судно є стильним і надійним круізером з високотехнологічною начинкою.

Яхта обладнана носовим підрулюючим пристроєм для точності маневрування і оптимізованою гідродинамікою корпусу, що запобігає втраті швидкості під час круїзу.

Вартість моторної яхти складає близько 900 тисяч доларів.

Яхта Majesty від Gulf Craft

Судно об'єднує в собі кращі характеристики класичних мегаяхт з просторими терасами на декількох палубах і розкішною зоною відпочинку, яка була доповнена басейном-джакузі з декоративним водоспадом.

Максимальна швидкість становить 16 вузлів, ціна – близько 25 мільйонів доларів.

Яхта Baglietto 46M Fast

46-метрове судно розроблено дизайнерською студією Francesco Paszkowski Design, тому яхта виділяється не тільки зовні, але і може похвалитися богемним інтер'єром, виконаним із коштовних матеріалів.

Максимальна швидкість яхти складає 26 вузлів.

Яхта Monte Carlo Yachts 80

Судно відрізняється плавними лініями екстерьеру і унікальними формами. Так ілюмінатори мають характерну для бренду форму кола, які асоціюються з окулярами 60-х років.

Інтер'єр також виділяється завдяки дизайнерському оздобленню, в якому використовуються дорогі матеріали і вишукана шкіра.

Максимальна швидкість становить 31 вузол.

Яхта Sessa Marine C68

У конструкції моторної яхти використані лише інноваційні і легкі матеріали, що дозволяє розвивати швидкість рівну 37 вузлів.

Читайте також: Як виглядатимуть автомобілі в майбутньому

Інтер'єр виконаний з висококласних матеріалів та дорогоцінних порід дерева. Довжина судна становить 20 метрів.

Яхта Princess 30M

30-метрове судно спроектовано дизайнерським бюро Olesinski, тому воно виділяється характерними лініями і, звичайно ж, богемним інтер'єром.

Окрім чотирьох кают, тут є лаунж-зона, кухня, ванна кімната і відкрита тераса. Максимальна швидкість становить 27 вузлів.

Яхта Overmarine Mangusta 110

30-метрове судно має не тільки вражаючий екстер'єр, але і висококласні динамічні показники. Завдяки парі двигунів з водометами яхта може розігнатися до 33 вузлів, а також ідеально маневрувати по хвилях.

В інтер'єрі передбачили лаунж-зону, ванну кімнату, кухню, відкриту терасу і кілька кают. Вартість яхти складає більше 12 мільйонів доларів.

Яхта Van der Valk Grey Falcon

Білосніжне судно має середземноморський стиль екстер'єру і виділяється просторою верхньою палубою із сірого біленого дуба.

Більше того, яхта укомплектована кількома каютами, великою обідньою зоною, баром, а також великою зоною відпочинку. Варто відзначити, що в інтер'єрі використовуються дорогі матеріали і цінні породи дерева.