24 канал зібрав список найкращих квітів, які личитимуть атмосфері шкільного свята та потішать будь-кого.

Читайте також 1 вересня: вірші для першокласників на шкільну лінійку

Свіжі живі квіти – яскрава окраса будь-якого свята. Для шкільної урочистості підійде більшість квітів, які продаються у квітковому магазині – все залежить від того, кому ви їх даруватимете.

Квіти для вчителя

На свято першого дзвоника улюбленій вчительці можна подарувати як ніжні букети з хризантем, гвоздик чи ніжних лілій, так і яскраві букети з глибокими відтінками.

Все залежатиме від віку класного керівника чи вчителя – чим більший вік педагога, тим більш насичені букети можна дарувати. Не варто дарувати молодій вчительці грубий букет з багряних троянд, а досвідченій педагогині за 40 – ромашки чи польові квіти.

Які квіти вибрати на 1 вересня / Фото Unsplash

Квіти для школяра

Вибір букета для учня також має залежати від віку того, кому ви хочете дарувати квіти – першачок не зможе впоратися з величезним букетом, який значно ускладнить рух та може пошкодитися, а старшокласницям не варто дарувати одну квітку.

Ідеальними квітами для першокласників стануть айстри – символ шкільного часу та вишуканості. Для старших школярів добре підійдуть легкі букети з гербери чи гвоздики.

Які квіти вибрати на 1 вересня / Фото Unsplash

Замість квітів – допомога ЗСУ

Через війну росії проти України багато шкіл країни обрали відмовитися від квітів на шкільних урочистостях. Батьки, вчителі та учні зі шкіл, які перебувають у відносно безпечних регіонах та можуть святкувати 1 вересня, запропонували акцію – суму, яку можна було б витратити на світковий букет, перераховують на потреби Збройних Сил України.

Така акція не тільки підкреслить безмежну вдячність освітянського простору українських захисникам, але і реально допоможе у боротьбі з російськими загарбниками.

Які квіти вибрати на 1 вересня / Фото Unsplash