Алессандра Амброзіо – одна з найпривабливіших та найвідоміших "ангелів" Victoria's Secret. На подіумі вона завжди привертає чималу увагу, а свою фігуру манекенниця без зволікань демонструє в пікантних фото, які з'являються у її блозі. Відтак мільйони прихильників закохано гортають знімки Аллесандри Амброзіо, а жінки прагнуть мати такі ж апетитні форми.

Читайте також: Зваблива Емілі Ратажковскі розбурхала мережу провокативними фото в купальнику

У виданні The Dailу Mail з'явились знімки, зроблені на одному з пляжів Малібу. На фото Аллесандра Амброзіо відпочиває зі своєю сім'єю – екс-чоловіком Джеймі Мазуром та двома дітьми.

Для пляжної прогулянки "ангел" Victoria's Secret обрала купальник кольору хакі та стильні окуляри. Білий капелюх завершив відпочинковий образ манекенниці. Аллесандра Амброзсіо засвітила свої стрункі ноги та талію, однак користувачі мережі помітили, що сідниці моделі виглядали не так, як на відредагованих знімках у її блозі. Дехто з прихильників зірки також стверджував, що її прес не такий вже й ідеальний.

Варто зазначити, що й справді Аллесандра Амброзіо показала не ідеальну свою форму. Однак навіть на сімейному відпочинку модель вдало обирала пози для селфі та виглядала досить звабливо.


Аллесандра Амброзіо


Модель Аллесандра Амброзіо на відпочинку


Аллесандра Амброзіо з екс-чоловіком


"Ангел" Victoria's Secret в Малібу


Аллесандра Амброзіо


Модель Аллесандра Амброзіо