Віктор Павлік

Він психічно неврівноважений, – дружина Павліка пояснила, чому не спілкується з батьком
5 трав
19:34
Молода дружина народного артиста Віктора Павліка відверта з публікою, адже веде особистий блог в інстаграмі. Катя Реп'яхова розповіла фоловерам, що вважає свого батька психічно неврівноваженим, тому не спілкується з ним.
Віктор Павлік припустив, що колись його утримуватиме дружина
25 бер
17:01
Відомий український співак Віктор Павлік скоро стане батьком вчетверте. Він зізнався, що його трохи лякає факт, що коли молодшому синові виповниться 20, то йому буде 75. Також Павлік припустив, що колись його утримуватиме дружина.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.