Знаменита акторка Енн Гетевей про свою вагітність сповістила наприкінці липня минулого року, опублікувавши фото з округлим животом у своєму інстаграмі. Проте день появи на світ та стать своєї другої дитини зірка вирішила залишити в таємниці, яку розкрили представники її близького оточення.

Читайте також: Енн Гетевей вперше після пологів з'явилась на червоній доріжці: яку сукню обрала зірка

У ніч на 13 січня акторка з чоловіком Адамом Шульманом відвідала церемонію нагородження преміями Critics' Choice Awards 2020, що стала її дебютною появою після пологів. На червоній доріжці знаменитість постала у золотій сукні від легендарного бренду Versace з глибоким декольте та приталеним низом, яка чудово підкреслила фігуру зіркової матусі.


Енн Гетевей на червоній доріжці премії / Getty Images

Як повідомляє видання Us Weekly, Енн Гетевей народила хлопчика. Під час престижної кінопремії матуся вирішила показати фото новонародженого малюка одному зі своїх приятелів. Вона зазначила, що немовля, загорнене у темно-жовту ковдру, це хлопчик.


Енн Гетевей з чоловіком Адамом, сином Джонатаном та новонародженим малюком / The Daily Mail

Припускають, що пологи відбулися восени, адже на початку грудня Енн Гетевей разом з чоловіком Адамомом Шульманом та трирічним сином Джонатоном вирушила на пікнік в Коннектикуті. Тоді подружжя ретельно приховали обличчя малюка, який зручно розмістився в маленькому переносному кріслі.