Три ситуації, коли не варто кидати роботу
У кожного у той чи інший момент виникає ситуація, коли робочий процес зайшов у глухий кут. Тоді ми починаємо думати про звільнення і пошук нової зони комфорту.
Однак не поспішайте і постарайтеся розібратися із ситуацією. Експерт з підбору персоналу Річард Мой назвав три популярні ситуації, коли ми хочемо звільнитися, але таке рішення поспішне.
Читайте також: "Синдром завтра": що таке прокрастинація і як з нею боротися
Ваші колеги шукають іншу роботу
Коли ваші колеги починають шукати нову роботу і ходять на співбесіди в інші компанії, ви можете відчути синдром упущеної вигоди, ви боїтеся залишитися на колишньому місці та втратити шанс розвиватися у новій, можливо, кращій атмосфері.
Що робити: Річард Мой радить не відмовлятися від шляху зростання і розвитку. Однак, перш ніж кинути роботу, обдумайте, чи варто.
Подумайте про свою поточну роботу, оцініть, що вам у ній подобається, а що не підходить. А також порівняйте свої перспективи на цьому місці та перспективи колеги, яка шукає нову роботу.
На вас навалилися завдання, які "не входять до вашої посадової інструкції"
Ще одна поширина ситуація, коли крім своїх основних обов'язків, на вас навалюють інші. У такі моменти багато хто з нас роздумує про звільнення з цієї роботи.
Що робити: За словами експерта, якщо вам щось не подобається у робочому процесі, завжди можна відкрито обговорити це з начальником або колегами. Можливо ваш керівник не просто використовує вашу працю у своїх цілях, а дає вам багато нових проектів для вашого ж кар'єрного росту і досвіду. Крім того, ви можете поговорити з колегами про пріоритетність виконання завдань, дати їм зрозуміти, що не витягнете виконання всіх завдань.
У вас з'явився новий керівник
Якщо у вас змінився керівник, ви можете відчути переживання, що не знайдете спільну мову і робочий процес перестане приносити вам задоволення.
Що робити: Мой каже, що не варто судити людину за першим враженням. І до різних людей потрібен різний підхід. Підлеглі для нового начальника такі ж незнайомі люди, як і він для них.
Не бійтеся говорити з новим начальником, ставити запитання і розповідати про свої сильні сторони, про завдання, з якими ви справляєтеся найкраще і так далі. При цьому, ніхто не знає, який начальник буде на новій роботі, якщо ви підете з поточної.