Гортензія для Мадонни

У 2011 році під час прес-конференції на Венеціанському кінофестивалі Седюк подарував Мадонні величезну гортензію. Вона подякувала журналісту, але співрозмовнику за столиком голосно сказала, що ненавидить гортензії.

Мадонна ненавидить гортензії

Поцілунок для Сміта

Один з найгучніших скандалів стався у 2012 році, коли під час візиту голлівудського актора Вілла Сміта до Москви Віталій Седюк спробував поцілувати його. Сміт не розгубився, відштовхнув скандаліста і "подарував йому на прощання" гарненького ляпаса.

"Обійми" для Джіджі Хадід

Віталій Седюк отримав ляпаса і від відомої топ-моделі Джіджі Хадід. Він спробував схопити її на виході після показу Max Mara у Мілані. Модель зреагувала миттєво – вдарила Седюка ліктем по обличчю.

Віталій Седюк отримав удар від Джіджі Хадід

Віталій Седюк отримав удар від Джіджі Хадід

Притиснувся до чоловічих принад Ді Капріо та Купера

Від пранкера постраждали голлівудські актори Леонардо Ді Капріо та Бредлі Купер. Седюк підходив до них на червоній доріжці, падав перед акторами на коліна і притулявся обличчям до чоловічих принад акторів.

Седюк притиснувся до чоловічих принад Ді Капріо

Седюк притиснувся до чоловічих принад Бредлі Купера

Заліз під спідницю

Ще один скандал стався на червоній доріжці Каннського кінофестивалю, де Седюк намагався заглянути під пишну спідницю актрисі Америці Феррері, поки вона позувала на камери.

Віталій Седюк заліз під спідницю Америці Феррері

Віталій Седюк заліз під спідницю Америці Феррері

Список можна продовжувати десятками інших, не менш зухвалих витівок пранкера Віталія Седюка. Зокрема, жертвами пранків стали також Бред Пітт, Адель, Кім Кардашян, Міранда Керр, співачка Сіара та інші.

Нагадаємо, у фіналі Євробачення-2017 під час виступу Джамали один з глядачів вийшов на сцену, зняв штани і показав голий зад. Пізніше стало відомо, що це відомий пранкер Віталій Седюк, який неодноразово шокував своїми витівками глядачів усього світу.

Згодом глава МВС Арсен Аваков повідомив, що Седюка затримали та відправили в СІЗО.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017