Топ-3 маски для волосся, які стануть у нагоді взимку

28 листопада 2018, 10:01
Читать новость на русском

Ні для кого не секрет, що від вітру, холоду та сухого повітря наше волосся пошкоджується, електризується або ще гірше випадає. В холодну потру воно потребує особливого догляду.

Вітер, сніг, дощ та інші погодні явища, які є нормальними для періоду з жовтня по лютий, дуже згубно впливають на стан нашого волосся. Тому, якщо ви любителька похизуватись шевелюрою та не одягаєте шапку в холодний період, вам варто зберегти ці поради на майбутнє.

Читайте також: Як правильно доглядати за обличчям та позбутися чорних цяток

Аби вберегти волосся від випадіння, електризації та сухості не обов’язково відвідувати дорогі салони краси. За допомогою домашніх підручних засобів можна покращити його стан не гірше, ніж у перукарні.

Топ-3 маски в домашніх умовах

1. Маска з медом, алое та коньяком

Візміть 50 г коньяку та підійгрійте його на водяній бані, потім додайте сік алоє. Якщо вас хвилює випадіння волосся, ця рослина допоможе вам позбутись небажаної проблеми. Потім додайте 1 чайну ложку меду. Перемішайте до однорідності та нанесіть маску на корені, втираючи.


Маска для волосся з медом та коньяком / Pixabay

2. Маска з гірчицею та реп'яховою олією

Маски з додаванням гірчиці є одним з найкращих способів покращити ріст волосся, адже вони розігрівають шкіру голови, що спричиняє відкривання пор та стимулювання росту. Але також вони непоганий варіант для боротьби з жирністю та випадінням. Для приготування цієї макси вам знадобиться 1 чайна ложка гірчичного порошку, 1 столова ложка реп’яхової олії та 1 жовток. Всі інгредієнти перемішати та нанести на корені.


Маска з реп'яховою олією / Pixabay

3. Маска з корицею

Ця маска допоможе покращити загальний стан волосся, поверне блиск та м’якість. Для неї знадобиться 1 столова ложка порошку кориці, 1 столова ложка меду і 3 столові ложки кокосової олії. Суміш повинна вийти без грудочок. Потім потрібно втерти в корені та розприділити по довжині.


Маска для волосся з корицею / Pixabay

Усі маски потрібно змивати приблизно через 20-30 хвилин. Також для покращення стану волосся можна використовувати відвар ромашки, як ополіскувач після миття голови.