Такі як Ксандер Кейдж (Він Дізель) не помирають ніколи. Або помирають, щоб дивним чином виявитись живими у момент, коли пора рятувати світ. Ця категорія крутих хлопців здатна винищити десятки ворогів ледь не одним ударом, їздити на лижах влітку, пересуватись по воді на мотоциклі і падати з неймовірної висоти навіть не подряпавшись. Такий собі "індійський термінатор", обдарований неабияким притягуючим впливом на всіх жінок у радіусі ста метрів, чекає глядачів у новій частині "Трьох іксів". Приїлось? Не думаю. Бо ці фільми досі користуються популярністю, а значить можна знімати "енну" частину.

Він Дізель виконує доволі типову для себе роль і моментами важко розібратись – який саме фільм дивишся. А чи не "Форсаж"? У "Трьох іксах" персонаж актора хіба що більше жартує та посміхається, видає з себе менше філософських банальних фраз і зовсім не їздить на автомобілі. Очевидно, творці цієї стрічки одразу передбачили реакцію глядачів і забрали з фільму тачки від гріха (чи то "Форсажу") подалі.

"Три ікси: Реактивізація" — непогано продуманий комерційний проект, який не претендує на звання розумного чи реального кіно. Стрічка скоріше нагадує фантазію школяра, який уявляє себе дуже крутим і всесильним. Качок в татуюваннях, "жертва ред булу", оточений такими ж божевільними майстрами у біс-знає-чому. Містер Ікс взяв у свою команду порятунку світу одного хлопця лише тому, що з ним весело. Так, "Реактивізацію" просто неможливо сприймати серйозно. І якщо сприймати з гумором цей безсюжетний відеоряд, то з фільмом все доволі непогано склалось.

Автори нових "Трьох іксів" кого тільки не залучили до зйомок, аби заробити за межами США. У фільмі, та й в трейлері, ми бачимо популярного футболіста Неймара, який привертає увагу бразильських земляків та фанів іспанської "Барселони", за яку зараз грає. Чи не найпопулярніша індійська актриса Діпіка Падукон своєю присутністю в фільмі автоматично піднімає рівень касових зборів у себе на батьківщині. Знайомий нам з останніх "Зоряних воєн" Донні Єн "підтягує" до кінотеатрів китайську публіку, а Тоні Джа – таїландську. Чудове мультинаціональне рішення заробити грошей. Фани популярного серіалу "Щоденники вампіра" теж побачать на кіноекрані знайоме обличчя – болгарку Ніну Добрев, якій у "Трьох іксах" дісталась доволі кумедна роль розумниці в окулярах, яка, звісно ж, сходить з розуму від шарму Ксандера Кейджа. Та що тут казати, навіть Ксандер Кейдж у захваті від себе і своєї шуби, ба навіть двох :)

Стрічка "Три ікси: Реактивізація" сприяє хорошому настрою і нагадує старі добрі і колись популярні бездумні бойовики з всесильними героями. А Він Дізель, хоч і виходить з віку, коли личить грати крутого хлопця-екстремала (акторові цьогоріч 50), та є ще порох у порохівницях. Рекомендуємо переглянути "Реактивізацію" всім, хто прагне побачити динамічне кіно з долею самоіронії.

Також у кіно: "Закон ночі": гангстер з мораллю на шляху до "американської мрії"