"Тілоохоронець кілера": як протилежні характером чоловіки стають друзями
Правильний зануда та відірваний на всю голову злочинець. Обидва вбивці, але з різними мотивами. Банальність такої команди та порівняно малий бюджет стрічки не заважають "Тілоохоронцю кілера" виглядати потішно.
Цей фільм не так екшен, як комедія. "Тілоохоронець кілера" старається взяти глядача гумором, який не завжди звучить та виглядає смішно. Зрештою, його достатньо, щоб вийти з кінотеатру задоволеним.
Також у кіно: "Анабель: Створення" – історія появи одержимої ляльки
Герой Раяна Рейнольдса – колишній тілоохоронець високого класу, який втратив статус та довіру після смерті одного з клієнтів. Він досі переживає через втрату, і не лише клієнта – заодно від нього пішла й дівчина, в яку той досі закоханий. Іншими словами, Рейнольдс грає закоханого милого ідіота, який завжди має план і старається передбачити всі можливі ризики на світі. Його протилежність, кілер в особі Семюеля Л. Джексона, звик діяти по ситуації, палко любить свою дружину, яка сидить через нього у в'язниці і постійно пробує втекти від свого тілоохоронця.
Окремої уваги варта дружина, себто Сальма Хайєк. Він закохався, коли побачив, як вона перерізає комусь сонну артерію пляшкою від пива у нічному барі. Кілер протанцював із нею всю ніч. Якось вона відрізала йому шмат вуха своїм мачете. Потім, щоправда, пришила, але вони аж декілька днів були "на ножах". Ця парочка спілкується так, ніби вони готові вбити одне одного, але це не заважає їхньому "фрікуватому" коханню залишатись живим. Він навіть приносить їй букет на дах сусіднього від в'язниці будинку, щоб дружина побачила улюблені квіти.
Як ви вже могли здогадатись, ці двоє чоловіків впродовж фільму знаходять одне в одному й хороше, проймаються взаємною повагою і стають непоганою командою. "Тілоохоронець кілера" з тих фільмів, де все має закінчитись добре. Бо це ж веселий фільм з тупуватим гумором і дозою романтики, а не нагрузлива філософська стрічка, від якої хочеться подумати про сенс життя. Періодично діалоги героїв звісно заносить в роздуми про те, хто гірший: той, хто вбиває покидьків, чи той, хто захищає їх. Але ці питання використовуються швидше для підтримування розмови, аніж моралі.
Рекомендуємо до перегляду, як легкий, часто смішний, а деколи занадто приторно-романтичний фільм. Рейтинг "тілоохоронця" на IMDb – 7,1.
Також у кіно: "Валеріан і місто тисячі планет": шикарний світ майбутнього від Люка Бессона