Колись популярний та бажаний Жан Рено останнім часом не нехтує будь-якими ролями у кіно, переставши зважати на якість стрічки та свою професійну репутацію. "Сімейне пограбування" — яскравий приклад ідеальної роботи для гаснучих зірок.

Фільм просто кишить шаблонами. По-перше, дві доньки Жана Рено настільки різні, що єднає їх хіба що образа на батька, який колись давно покинув їхніх матерів самотужки з дитиною. Банальність не заважає творцям "Сімейного пограбування" зробити одну доньку темпераментною красунею, а іншу розумницею і "так собі". Більшість жартів, до слова, базуються власне на тому, як одна сестра знущається з зовнішності іншої, називаючи її "Квазімодо". По плану, це б мало бути смішно.

Ще один доволі дратівливий нюанс у фільмі – зашморгані затягнуті "айтішники". Розумна донька батька-злочинця Анджела відповідає всім стереотипним образам програмістки, які були актуальні хіба що багато років тому. І це б не було так вже погано, якби її друга з роботи не показали ще недолугішим за неї. Серйозно? Камон, де ви бачили таких програмістів сьогодні? Це вже давно не заховані за трьома моніторами соціопати.

Сценарій пограбування на 15 мільйонів виглядає доволі бідно: батько та його доньки борються далеко не зі зграєю поганців, а лише з одним злодієм, який навіть не здогадується, що на нього хтось полює. Єдиним "різким" поворотом сюжету стає той факт, що ціль "ведеться" не на доньку-красуню, а на "Квазімодо". А у неї ще й цистит (хто бачив фільм, зрозуміє:) ).

Фільм "Сімейне пограбування" згрубша ні про що. Можна було б сказати, що стрічка про цінність сім'ї та відновлення стосунків, але… Ну що нам може розповісти про сімейні цінності батько-злочинець, який покинув своїх дітей, і двоє зведених сестер, які легко пішли на злочин через прохання чоловіка, якого побачили вперше в житті?

Фрікувата сімейка, звісно, пробувала говорити про свої проблеми і лити скупі сльози на екрані, та цього було замало, аби викликати у глядача достатнього рівня співпереживання.

IMDb присвоює "Сімейному пограбуванню" рейтинг 5,9, що явно забагато. Проте, фільм легкий, тож згодиться для одноразового перегляду. Тим більше, у стрічці багато красивих зимових видів Куршевелю, французького гірськолижного курорту, який вважається одним із найпрестижніших у світі. А також де-не-де проскакують доволі смішні моменти, незважаючи на однотипність жартів.

Також у кіно: "2+1": миле та емоційне кіно про цінність батьківства