Ці речі – моє суб'єктивне враження, яке базується на тому, що бачила.

Читайте також: Переможець Євробачення-2017 – Сальвадор Собрал з Португалії

1. Відмінна організація. Ніде я не стояла в черзі, все продумано до дрібниць, швидке проходження контролів, всі ввічливі і люб'язні.

2. Хороша комунікація обслуговуючого персоналу в залі. Уважні, швидкі, добре проінструкторовані. Йдуть назустріч, допомагають в разі необхідності.

3. Медики і сек'юріті в залі були розміщені таким чином, що контролювали свої квадрати, тримаючи їх в полі зору. Бачила, як медичний працівник, отримавши повідомлення по рації, швидко добрався до глядача.

4. Багато поліції. Регулювали потік людей, коли виникала в тому потреба.

5. Торгівля сувенірами, напоями, бутербродами йшла швидко, черги не накопичувалися.

6. В зал з напоями чи їжею не пускали – і це правильно.

7. З будь-якого глядацького місця добре було видно сцену. При вході волонтери попереджали, що у разі виникнення незручності з місцем, звертатися до них. Вони, у свою чергу, перенаправляли в сервісний центр, розташований у фойє.

8. Працівники сцени, котрі за лічені хвилини міняли декорації і витирали покриття, працювали геніально. Правда! Жодного зайвого руху, все миттєво, реактивно.

9. Дійство на сцені – вище усіляких очікувань! Неймовірне шоу. Без жодної заминки-зупинки. Про спецефекти просто мовчу – жодний телевізійний екран того не передав.

10. Всі люди, котрі забезпечували процеси на вулиці, варті окремих подяк – весь день моросив бридкий дрібний дощ.

Знаєте, я була зі своїми закордонними подругами. Вони – у захваті і від фіналу, і від його організаційного забезпечення. І я пишалась, що Україна так достойно впоралась.

Читайте також: Топ-5 найскандальніших пранків Віталія Седюка

P. S. Про фріка-пранкера не варто багато говорити. Джамала виступала на маленькій сцені в фан-зоні, щільно обліпленій глядачами. Звичайно, людина, яка так вільно катається світом і здійснює подібні непотребства, має своїх замовників і організаторів. З цим, власне, потрібно розбиратися. І це – завдання для безпеки.