14 августа христиане отмечают один из важнейших праздников в году – Медового Спаса, пишет 24 канал. В этот важный день обычно молятся к Богу и просят о защите и благословении. Мы собрали для вас молитвы, которые можно прочесть сегодня.

Читайте также Медовый Спас 2022: что нельзя делать в этот праздник

Молитвы на Медовый Спас

 • "Владико Господи святий, y небі Ти живеш і всевидячим Своїм оком споглядаєш на всі творіння! Тобі прихиляється душі і тіла, тобі молимося, Святе святих, простягни руку Твою невидиму і благослови всіх нас, і прости нам всяке прогрішення вільне й мимовільне, словом чи ділом скоєне.

  Даруй нам, Господи, розчулення, даруй сльози змирення душі на очищення від багатьох гріхів наших, даруй волю Твою милість світові Твоєму і нам, негідним рабам Твоїм, бо благословенне і прославлене є ім’я Твоє нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь."

 • "Благословен Господь, бо він почув голос мого благання. Господь – то моя сила й щит мій! На нього уповало моє серце, і допомоги зазнав я; тим і радіє моє серце, і я його вихваляю піснею моєю. Господь – народу свого сила, він рятівна твердиня помазаника свого. Спаси народ твій і благослови твою спадщину. Амінь."

 • "Владико Христе Боже, Ти Своїми стpacтями мої стpaждaння зцiлив і paнaми Твоїми мої paни вилiкував. Пробач мені, що багато проти Тебе я згpiшив. Піднеси до Тебе моє сеpце і розум, які схилилися додолу, і виведи від прірви пoгuбeльної, бо не маю покaяння, не маю зворушення, не маю слiз потіхи, які підносять дітей до їхнього спадкоємства. Сеpце затверділо і отуманився розум мій у житейських пpистpacтях, тож не можу споглянути на Тебе у нeмoчі моїй, не можу зігрітися сльoзами любові до Тебе.

  Але Владико Господи Ісусе Христе, скарбе дібр і благодатей, даруй мені всеціле й правдиве покаяння і смирення та сеpце ревне, щоб знайти Тебе. Даруй мені благодать Твою і віднови в мені образ Твій та повсякчасне провадження мене Твоїм Святим Духом. І хоч я залишив Тебе – не залиши Ти мене.

  Вийди, щоб знову знайти мене, поверни на пасовисько Твоє і залічи мене до овець вибраного Твого стада. Нагодуй мене з ними поживою Твого жuвотвоpного й вічного Слова і Божественних Твоїх Таїнств."

Молитвы на медового Спаса / Фото из открытых источников

 • "Владико Господи святий, y вишніх живеш і всевидячим Твоїм оком споглядаєш на всі творіння! Тобі прихиляється душа і тіло, тобі молимося, Святе святих, простягни руку Твою невидиму і благослови всіх нас, і прости нам всяке прогрішення вільне й мимовільне, словом чи ділом скоєне.

  Даруй нам, Господи, розчулення, даруй сльози змирення душі на очищення від багатьох гріхів наших, даруй волю Твою і милість світові Твоєму і нам, негідним рабам Твоїм, бо благословенне і прославлене є ім’я Твоє нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь."

 • "Просимо Тебе, Господи, захисти цей дім від атак наших духовних ворогів і зупини ці жахливі коливання повітря. Приносимо Тобі, Господи, наші похвали та жертви на знак подяки за вже отримані благодаті.
  Господи, вислухай, будь ласка, наші скромні молитви, щоб ми могли радіти припиненню цієї бурі і завжди використовувати на благо дар Твоїх милостей. Амінь."

 • "Боже вічний і Царю всякого створіння, що сподобив мене до цього часу дожити, прости мені гріхи, які заподіяв я в цей день ділом, словом і думкою; і очисти, Господи, грішну мою душу від усякої скверни душевної і тілесної, і дай мені, Господи, в цю ніч спокійний сон, щоб, уставши з мого смиренного ложа, я догоджав Пресвятому імені Твоєму в усі дні життя мого і переміг всіх ворогів – і тілесних, і безтілесних, – що повстають на мене; і охорони мене, Господи, від пустих думок і недобрих бажань, що оскверняють мене. Бо Твоє є Царство, і сила, і слава, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь."