У перший же вікенд "Кіборги" встановили рекорд за касовими зборами, ставши найкасовішим українським фільмом (8 186 701 гривня). За перші вихідні у прокаті на нього сходили понад 106 тисяч українців.

Дивіться також: Довгоочікуваний фільм "Кіборги" вийшов на екрани: перші враження

На це кіно йдуть, щоб стати свідком історії – сучасної історії України, якою так хочеться пишатись.

Творці фільму зізнаються, що мали на меті створити кіно не так про війну, як про життя, про надію, яку дає боротьба. Хоч за жанром це таки військова драма (здавалось би чоловіче кіно), та насправді це про війну, яка триває тут і зараз, яка стосується кожного з нас, незалежно від віку, статі і статків.

За кожним персонажем стояли реальні "кіборги". Актори зізнаються, що грати історію, яка досі триває – завдання не з простих навіть для професійних артистів.

Читайте також: "Кіборги": 10 фактів про фільм, які варто знати

"Мажор", "Субота", "Серпень", "Старий", "Гід" – усі вони такі собі українські "Рембо", кожен з них мав свій мотив, щоб взяти до рук зброю – хтось заради своїх дітей, хтось за власне майбутнє, а ще хтось – бо давав присягу і для нього цього достатньо.

Мажор Кіборги
"Мажора" у "Кіборгах" зіграв 20-річний Макар Тихомиров

Це далеко не голлівудські "термінатори" – це реальні українські воїни, з якими разом переживаєш, смієшся з їхнів жартів, підспівуєш "Гуцулку Ксеню" і горюєш за втратами. Їм просто віриш – бо справжні.

"Кіборги" – це те українське кіно, за яке не соромно, воно викликає гордість, ним хочеться ділитись, розповідати, і на нього точно варто сходити!

Читайте також: Частина грошей з квитків на фільм "Кіборги" піде на допомогу сім'ям загиблих бійців

Дивіться трейлер фільму "Кіборги":