Якщо, йдучи на цей фільм, очікувати чогось більшого, аніж дурощі (жарти, до слова, доволі дорослі, тож з дітьми йти не варто), то можна неабияк розчаруватись. Натомість, "Каліфорнійський дорожній патруль" пропонує гумор, мотоцикли, трохи руйнації і типовий сюжет, як на розслідування злочину під прикриттям.

Колишня зірка мотогонок, за сумісництвом нещасний у шлюбі нитік, а також завернутий на сексі та померлому напарникові агент ФБР об’єднують зусилля, щоб вичислити поганих поліцейських. Стандартний набір: хтось з копів веде свою, окрему гру і значок служить лише прикриттям для злочинів, включно із вбивством. Для того, щоб розібратись, хто саме з команди дорожнього патруля вовк в овечій шкурі, треба провести неабияке розслідування. Ну як неабияке... як піде.

По ходу справи напарники встигають поненавидіти одне одного, помиритись, зблизитись, поганяти на мотоциклах за поганими хлопцями і заодно ще закрити декілька гештальтів, пороблених минулим. В процесі вони постійно сперечаються, як подружня пара, але закінчується все ідилічно та прекрасно. Це, до слова, ще одна з причин дивитись такі фільми. У них зло завжди покаране, добро винагороджене і всі залишаються щасливі.

Сюжет не перевантажений драмою, в принципі, як і мораллю. Можна хіба узагальнити: якщо у тебе багато років тому загинув напарник – це окей, так буває, так само як інколи трапляються дружини – "кози драні", від яких треба вчасно піти. Це теж окей. Основне — це дружба, надійний тил і сонце Каліфорнії.

Рейтинг фільму на IMDb – 5,4. Більшого чекати і не варто. Рекомендуємо дивитись з метою підняти настрій і просто посміятись та нагадуємо, що вікові обмеження 16+ фільмам не просто так ставлять. Гарного настрою та до зустрічі у кіно.

Також у кіно: "Життя": новий, трохи інший, але "Чужий"