На вас очікують найгарячіші новинки, світові бестселери, провокаційні перформанси і ще багато цікавого.

Читайте також: Про жорстокість і Apple: донька Стіва Джобса випустить книгу про видатного батька

А поки що, пропонуємо вам зазирнути за лаштунки видавництва BOOKCHEF і ознайомитися з найочікуванішими новинками 2018 року, які заплановані до виходу спеціально до 25 Міжнародного книжкового фестивалю "Форум видавців – 2018".

21 урок для ХХI століття. Автор: Ювал Ной Харарі

21 урок для 21 століття

Третя книга від автора світових бестселерів "Sapiens" і "Homo Deus".

У світі, заваленому несуттєвою інформацією, ясність — це сила. Цензура працює не шляхом блокування потоку інформації, а швидше обрушенням на людей потоками дезінформації та відволіканням уваги на несуттєве. Книга "21 урок для XXI століття" збагачує ці брудні води, почасти очищаючи їх і вирішуючи деякі найактуальніші глобальні питання сьогодення.

Адаптовані ринки. Автор: Ендрю Ло ( серія "Бібліотека МІМ")

Книжка входить до короткого списку найкращих бізнес-книг 2017 року за версією Financial Times і McKinsey.

Книга "Адаптивні ринки" – це новий погляд на практику прийняття фінансових рішень. Недарма книга отримала цілу низку міжнародних відзнак та увійшла до топ-6 премії найкращої бізнес-книги 2017 року за версією Financial Times і McKinsey. Автор доводить, що сила ринку насправді суттєво переоцінена. Ринки є адаптивними під інстинкти інвесторів, іншими словами під відчуття людини.

Прочитавши книгу ви зможете під іншим кутом подивитися на природу економічних криз та причини появи "мильних бульбашок". А також здобути нові знання та навички для прийняття важливих фінансових рішень.

Читайте також: Книжковий Арсенал-2018: новинки, які не можна пропустити

Теорія каст і ролей. Автор: Алекс Крол

Революційна книга-медитація, в якій автор ділить суспільство на касти і описує ролі людей в них.

Якщо ви хочете зростати, розвиватися, віднайти смисл життя і вільний напрямок руху, зреазілувати себе, проте наразі лише витаєте в емпіреях чи зазнаєте духовних митарств, то книга "Теорія каст і ролей" саме для вас. Знаний візіонер Алекс Крол розповість, як збагнути, ким ви є і заради чого прийшли в цей світ, навіщо крокуєте вдалечінь і чи рухаєтеся взагалі, чого можете прагнути і зможете досягти, якщо працюватимете над собою, щодень навчаючись і вдосконалюючись.

Скок у гречку: переосмислення подружніх зрад. Автор: Естер Перел

Книги авторки перекладені на 25 мов світу, а виступи на TED збирають понад 20 мільйонів переглядів.

Любовна інтрижка: вона може зруйнувати стосунки пари, вкрасти щастя закоханих, їхню тотожність. І це явище, що притаманне людям, залишається надзвичайно незрозумілим.

Що ж нам із цим робити — скрізь заборонено, проте всюди практикують? Чому люди зраджують — навіть у щасливому шлюбі? Чому любовні інтрижки так ранять нас? Коли кажемо "зрада", що саме ми маємо на увазі? Чи налаштовують на зраду наші романтичні очікування шлюбу? Чи існує така річ, як шлюб, що припускає любов на стороні? Чи можливо кохати понад одну людину водночас? Чи допомогла колись зрада в шлюбі?

У цій аргументованій і динамічній книжці-есеї Естер Перель переплітає випадки з реального життя з критичним психологічним і культурним аналізом.

Надприродний розум. Автор: Джо Диспенза

Третя книга автора світових бестселерів "Керуй своєю підсвідомістю", "Ефект плацебо".

Читачі дізнаються, що ми фактично стаємо надприродними за своєю природою, якщо нам дані відповідні знання і освіта, і якщо ми навчимося застосовувати цю інформацію шляхом різних медитацій. Ми зможемо сильніше виразити наші креативні можливості. У нас є здібність налаштуватися на повторюваність за межами нашого матеріального світу і отримати більш впорядковані і узгоджені потоки свідомості й енергії. Ми можемо за власним бажанням змінити хімічні процеси в нашому мозку, щоб запустити глибоко містичні трансцендентальні сприйняття. І якщо ми повторюватимемо це багато разів, яким чином ми зможемо розвинути в собі здатність створити ефективніше, збалансованіше, здоровіше тіло, необмежений розум і ширший доступ до царства духовної правди.

Читайте також: Homo Deus: за лаштунками майбутнього

Альцгеймер – не вирок! Recode: перша програма лікування й профілактики спаду когнітивних функцій. Автор: Дейл Бредесен

В книзі запропоновано нову можливість запобігання і лікування на ранніх стадіях хвороби Альцгеймера.

У своїй книжці, що змінює парадигму, доктор медицини Дейл Бредесен наводить найдієвіші поради щодо профілактики, запобігання, а можливо, й перемоги в двобої з хворобою Альцгеймера.

У книжці зауважено, що хвороба Альцгеймера — це не лише одне захворювання, як наразі вважають, а аж три. Автор означує 36 метаболічних чинників, які можуть викликати "скорочення" в мозку і знизити когнітивні функції. У протоколі ReCODE, що є результатом понад 20 років досліджень деменції, автор наводить рекомендації щодо відновлення балансу метаболічних чинників шляхом зміни способу життя, приймаючи різноманітних вітамінів і зміни раціону харчування, підвищення фізичної активності й зниження стресових ситуацій.

Чизкейк зсередини. Автор: Вікторія Мєльнік

Книга від відомого інстаграм-блогера, в якій запропоновані рецепти прості та передбачають використання доступних інгредієнтів.

Створіть свою персональну історію під керівництвом блоґера Віка-Бейкері. Розкішні, але цілком доступні рецепти, поради щодо вибору приладдя й продуктів, прості кроки до найліпших бісквітів, кремів і мусів. Світлини чизкейків і десертів скидаються на чарівні кулінарні листівки, які надихнуть кожного, хто візьметься до кондитерської справи. І ця книга не про звичайні торти з коржів і крему. Це книга, в якій поєднано надзвичайні смаки, текстури й техніки.

Війна. Автор: Аркадій Бабченко

Від фундатора сучасної військової прози.

Аркадія Бабченка вважають одним із фундаторів сучасної військової прози. Він пройшов дві чеченські кампанії, тож добре знає, про що пише. Війна не просто не відпускає — як військовий кореспондент Аркадій Бабченко працював на фронтах Південної Осетії–2008 і України–2014. Його нотатки в блозі й на Facebook викликають бурю емоцій. Ним захоплюються і його ненавидять. Його таврують. Його принциповість і професіоналізм мають за взірець.

Збірка нарисів "Війна" — історія, що вражає чесністю опису буднів чеченської кампанії. Це розповідь про те, як війна калічить долю одних людей і висвітлює кращі риси інших. Так, є там і героїзм, але здебільшого — це нескінченні дні, важкі від налиплої глини, просочені дешевою горілкою, болем, ненавистю й страхом.

"Війна" — художній твір, хоча більшість епізодів справді з життя автора. І саме під час Чеченської війни.

Читайте також: Рослинний парадокс, який шокував світ, або Must read для лікарів та пацієнтів

Дівчина ґік. Міс досконалість. Автор: Голлі Смейл

Книжки о Geek Girl, наповнені соковитим гумором, дарують гарний настрій і віру в те, що мрії здійснюються!

Гаррієт Меннерс — уже шістнадцятирічна й геть незвичайна школярка й на дозвіллі вона вже не надто часто зазирає в "Оксфордський словник", хоча й знає абсолютно все, і навіть те — НАРЕШТІ! — як правильно одягатися, фарбуватися й знаходити спільну мову з однолітками. Щоправда, для здобуття таких знань і нового досвіду їй довелося перебратися з самісінького Лондона кудись до Ґрінвея, що в чорта на запічку й за півтори години електричкою від Нью-Йорка. Як знайти спільну мову з батьками, коханим хлопцем, знову повернутися в жорстокий світ моделінгу й заразом лишитися безпосередньої і натхненною радістю дівчиною, — саме про це йдеться у наступній книзі Голлі Смейл із серії "Дівчина-ґік".

Легенди Львова. Автори: Катерина Дем'янчук, Белла Логачова

Великий формат книги, серія "Подивись і знайди". Книга-вімельбух із унікальними, яскравими ілюстраціями.

Вирушаймо на екскурсію Львовом! На сторінках цієї книжки герої легенд загубили щось дуже важливе. Прочитай легенду, знайди головних героїв і допоможи їм відшукати все загублене. А ще відвідай ці місця з батьками, сфотографуйся на згадку і приклей фотографії у кінці книжки.

Визначні місця. Автор: Жераль Ґерл’є

Серія "Відшукай". Великий формат і яскраві картинки від знаного в усьому світі ілюстратора. Розвиває увагу і спостережливість дитини.

Собор Паризької Богоматері в Парижі, Мачу-Пікчу в Перу, Тадж-Махал в Індії, піраміди в Єгипті... Тут наведено 9 чудових пропозицій для уявних подорожей, у яких вам трапляться приховані персонажі, транспортні засоби, тварини і навіть прибульці. А ви маєте їх відшукати!

Веселі звірята. Автор: Ромон Ґвія

Серія "Відшукай". Великий формат і яскраві картинки від знаного в усьому світі ілюстратора. Розвиває увагу і спостережливість дитини.

Ліс, савана, ковзанка, сільське подвір'я... Ось 9 чудових краєвидів для дослідження. Тут вам трапляться всілякі кумедні тваринки, про яких ідеться у веселеньких віршиках. Тож читайте з насолодою і пильно вишукуйте звірят, які сховалися на сторінках цієї книги!

Як подружити дітей з емоціями. Поради "лінивої мами". Автор: Анна Бикова

Четверта книга з серії "Лінива мама" допоможе батькам у розвитку емоційного інтелекту дітей. Практичні вправи і рекомендації від знаного психолога.

Цього разу "лінива мама" Анна Бикова замірилася потішити не лише молодих мам порадами щодо виховання й розвитку дитини, а й залучити дітей до читання її нової книги й познайомити їх із людськими реакціями на різні ситуації, що трапляються в житті. З цієї книги-тренінгу з розпізнання емоцій батьки й діти довідаються про основні емоції, які в них виникають, навчаться розрізняти їх у рідних і друзів, а заразом спробують намалювати свої відчуття різними барвами й навіть позбутися тих емоцій, які завдають прикрощів.

Читайте також: Жадан потішить новою книгою і візьме творчу паузу: деталі несподіваної заяви