Наскільки вам дискомфортно плакати на людях? Під час перегляду "2+1" в залі кінотеатру чутно як шелестять серветки та шморгають носи, бо деякі фрагменти стрічки складно дивитись не просльозившись.

Фільм пробуджує у особливо емоційних та емпатичних людях сильне почуття співпереживання, примушуючи бути з головними героями і у горі, і в радості – все згідно з законами трагікомедії.

Французький герой-коханець Сем, роль якого виконує Омар Сі, раптово отримує в руки немовля від жінки, яку навіть не пам'ятає. Виявляється, він тепер батько і в ідеалі потрібно було б перевернути свій світ заради трьохмісячного дитяти, яке зараз у нього на руках. Чоловік залишається з дівчинкою сам, бо її матір вирішує, що не здатна впоратись із дитиною. З цього моменту і розгортаються події фільму "2+1", а також починаються зміни у житті та голові ловеласа.

Глядач бачить, яку чудову дівчинку вдалось виховати головному герою і мимоволі проникається повагою до чоловіка, розуміючи що всі його мотиви – чистого вигляду батьківська любов. Не висвітлюватимемо, скільки перепон та горя чоловікові доведеться пережити разом із малечею, але це, безсумнівно, варте поваги. Хоч сюжет стрічки лінійний і не містить особливої загадки, однак захоплює з першої і до останньої хвилини. Бо це все нагадує просте життя, наше чи наших близьких. Так, ніби ми слухаємо цікаву історію друга вдома на кухні, чи дивимось популярне ток-шоу по телевізору. Просто показане це все красиво та з почуттям, у "2+1" мало фальші. Актори прекрасно справляються із ролями та ілюструють ідилічні стосунки батька та доньки.

Очевидно, що у Семові багато щастя. Що він живе донькою та зводить ціль свого життя до одного – бачити свою малечу Глорію щасливою. У них багато своїх буденних "фішок", які неймовірно милують. Та, як і у всіх, у цих людей є свої проблеми і вони значно складніші аніж здається на перший погляд. Горе та смуток у "2+1" подається дозовано, вперемішку зі сміхом та хорошими моментами, як буває і у справжньому житті.

Ця французька трагікомедія цінна тим, що незважаючи на доволі сумний сюжет, пропагує оптимізм, смирення та неймовірну любов до життя. Ми на прикладі бачимо цінність неповторних моментів із близькими всупереч обставинам, які здатні спричинити тривалу депресію. Зрештою, що чекає нас сьогодні – щастя чи горе – вирішувати лише нам, бо це залежить від життєвої позиції та сприйняття ударів долі в цілому.

Без сумніву, "2+1" знятий для людей, які йдуть в кіно за емоціями. За хорошою, доброю історією, яка хоч і з печаллю та водночас надихає. Поціновувачі екшена можуть насолодитись "Трьома іксами" десь у сусідньому залі, а на "2+1" ми рекомендуємо йти з відповідним настроєм – подивитись чиюсь хорошу та повчальну історію життя та, можливо, навіть трохи просльозитись.

Також у кіно: "Закон ночі": гангстер з мораллю на шляху до "американської мрії"