Про це розповіла сама дівчина під час реаліті-шоу "Любов на вершині", повідомляють у The Sun.

Хоч сам португалець Роналду ще не коментував цієї ситуації, але його підозрюють у зраді своїй вагітній дівчині Джорджині Родрігес, з якою він у стосунках 16 місяців і від якої чекає свою доньку Алану Мартіну.


Наташа Родрігес в ефірі реаліті-шоу


Наташа Родрігес

За інформацією видання, зірковий португалець провів ніч з моделлю Наташею Родрігес у березні цього року.

Я знала, що у нього є дівчина, але ми все одно стали друзями, між нами була довіра, зв'язок. Він приємна людина, і після довгої переписки з ним було приємно зустрітися живу. Та ніч була особливою, але після цього я сказала, що йду на португальське шоу, і він попросив мене не робити цього,
– розповіла спокусниця-Наташа.

Модель додала, що не шкодує про вдіяне, тому що провести ніч з відомим футболістом було її мрією.

"Я думаю, що він використовував мене заради сексу. Я не шкодую, тому що це було мрією, при тому, що він зрадив мене. Коли я відправила йому відео свого тверка в нижній білизні, він сказав, що хоче побачити мене особисто. Йому завжди подобалося моє тіло і дупа", – додала Наташа Родрігес.

Нагадаємо, що про вагітність Джорджини Кріштіану підтвердив у липні, після того як вдруге став батьком. Тоді сурогатна мати народила йому двійню – хлопчика Маттео та дівчинку Єву. В Роналду також є найстарший 7-річний син Кріштіану-молодший також від сурогатної матері.