Реперка стала хедлайнером популярного фестивалю Bonnaroo Arts And Music Festival, який щороку проводять у штаті Теннессі. Для особливого виступу Cardi B обрала різнокольоровий комбінезон, який підкреслив її пишні форми. Однак вбрання не витримало запальних танців реперки.

Читайте також: Вслід за Кім Кардашян: Cardi B в епатажному комбінезоні підкреслила пишні форми

Просто на сцені одяг розірвався на сідницях Cardi B, що побачили журналісти та прихильники, які придбали квитки у перший ряд. Не підозрюючи про конфуз, реперка обернулась до залу спиною та запалила тверк. Відтак всі змогли побачити оголені сідниці Cardi B і її білі бікіні.


Реперка Cardi B оконфузилась на сцені / Getty Images


Співачка Cardi B порвала комбінезон на сцені / Getty Images

Конфуз не змусив популярну артистку відмовитись від виступу. Після паузи Cardi B одягнула халат. сексуально зав'язавши його на бедрах.


Оголена Cardi B / Getty Images

Виступ Cardi B відзначився чималим фурором, адже раніше вона скасувала кілька концертів через наслідки пластичної операції. Зірка збільшила собі груди після народження дитини та зробила ліпосакцію. Нещодавно Cardi B показала у мережі, наскільки набрякли її ноги та попросила вибачення перед прихильниками через скасовані концерти.